Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dudince s wellness oázou v Penzióne u Mlynárky, polpenzia a vstup na kúpalisko Dudinka.

31
Popis ponuky

Jedinečné prostredie pre rodinky, romantické páriky, wellness fanušíkov či biznis klientelu unikajúcu každodennému stresu v Dudinciach. Hostia sú unesení mimoriadnym pocitom tepla a komfortu v exkluzívne zariadených apartmánoch a izbách. Na vaše starosti vám pomôže zabudnúť jedno z top slovenských Wellness & Spa centier a jeho špecialisti pomocou masáží, kozmetických a regeneračných wellness procedúr. Penzión je tiež ideálnym miestom pre firemné stretnutia, semináre, školenia, firemné večierky alebo svadby vo vynikajúcej lokalite Dudiniec.

Penzión U Mlynárky v Dudinciach ponúka ubytovanie ďaleko prevyšujúce predstavy o ubytovaní v penzióne. Komfortne zariadené izby a honosné apartmány sú umiestnené v luxusnom prostredí penzióna s dominantnou zimnou záhradou. „Nad očakávania“ a „prekvapujúce“ sú prívlastky ktoré boli vyslovené našimi hosťami k opísaniu tohto nadštandardného ubytovania v penzióne v Dudinciach.

Po vstupe do priestranného ubytovania, je hosť privítaný modernou a útulnou atmosférou vytvorenou, renomovaným architektom hotelov a reštaurácií. Obklopený trendovým dizajnom a kvalitným materiálom, apartmány a deluxe izby ponúkajú luxusné ubytovanie hodiace sa moderným mužom a ženám ktorí si cenia osobný komfort, tichosť a eleganciu.

Tu objavíte drahocenný čas, luxusný priestor a staroveké liečiteľské umenie, ktoré Vás bude podporovať na ceste k zdravému životnému štýlu a vnútornému pokoju. Wellness v sebe spája tradíciu a moderné technológie, stará sa o telo, myseľ a dušu.

Relaxujte v piatich dekorovaných saunách, prejdite sa Kneippovým kúpeľom, amazonským dažďom alebo si doprajte osviežujúci kúpeľ v bazéne s vodnými masážnymi atrakciami. Svoj wellness deň skompletizujte oddychom v priestrannej vírivke a tepidáriu s vyhľadom do okolitej prírody.

Ste pozvaní dopriať si čisté potešenie z wellnessu a spa v príjemnom prostredí Dudiniec v luxusnom penzióne u Mlynárky.

 • Bazén: vnútorný bazén s barom rozmerov 12m x 6m s celoročnou teplotou vody 28 °C, v letných mesiacoch prepojený s terasou.
 • Saunový svet: disponuje 12 atrakciami - tepidárium, whirpool, fínska sauna, infra sauna, Kneippov kúpeľ, 2x amazonský dážď, aroma sauna, rímske kúpele, bylinková sauna, laconium, vodná cesta, ľadopád.
 • Ballneo centrum: sa nachádza v prízemí penziónu a poskytuje sa v ňom široká ponuka masáží, dámska a pánska telová a tvárová kozmetika Sothys.

Raňajky sa podávajú formou bufetového stola, večere sú servírované, trojchodové výberom z viacerých menu. Obedy sa podávajú formou A´la carte a formou obedového menu v reštaurácii a v kaviarni penziónu.

Po relaxujúcom dni si u nás vychutnajte skvelú ponuku káv a miešaných drinkov, espresso alebo osviežujúce mojito pripravené skúsenými barmanmi v našom štýlovom caffé bare a zimnej záhrade. Do pozornosti by sme Vám radi dali aj ponuku kvalitných vín sústreďujúcu sa na vína vypestované v okolitých regiónoch.

 • Bezprostredne pri penzióne sa nachádza vináreň s ochutnávkami vína
 • Iba 300 metrov vzdialené je Kúpalisko Dudinka
 • Pešia zóna Dudiniec je vhodná na korčuľovanie, prechádzky, jogging
 • Okolité prostredie je vhodné na turistiku, oddych a relax v prírode
 • Medzi najobľúbenejšie výlety patrí Banská Štiavnica, jednak pre krásu jej historických budov, botanickú záhradu, štiavnicke bane a v neposlednom rade jazerá
 • V blízkosti Banskej Štiavnice sa nachádza obec Sv. Antol, ktorej klenotom je kaštieľ s obrovskou poľovníckou zbierkou
 • Len 15 km od Dudiniec je obec Brhlovce známa skalnými obydliami
 • Rázovitá vinohradnícka obec Sebechleby sa nachádza na úpätí Štiavnických vrchov

V zimných mesiacoch možnosti lyžovania:

Salamandra Resort, Banská Štiavnica vzdialenosť: 41km, menej ako hodina
139 €
200 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
139 €
200 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

23
55
30
50