Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hotel Occidental Praha**** v obchodnom centre Prahy s raňajkami a parkovaním.

47
Popis ponuky

Hotel sa nachádza v blízkosti historického centra Prahy, v novej nákupnej a obchodnej štvrti a najväčšieho pražského obchodného centra s viac než 130 značkovými obchodmi a reštauráciami vzdialeného 350 m.

Stanica metra "Anděl" (výstup "Na Knížecí") v blízkosti hotela zabezpečuje rýchle spojenie s historickým centrom mesta a s jeho známymi pamiatkami. Autobusová a električková zastávka sa nachádza len 100 metrov od hotela.

Hotel ponúka bezplatné Wi-Fi služby v celom hoteli a je k dispozícii všetkým hosťom. Všetky izby majú klimatizáciu, minibar a satelitnú TV s plochou obrazovkou.

Môžete sa tešiť na najlepšie kokteily, občerstvenie, šaláty a sendviče v hotelovom modernom a príjemnom bare. Hotel ponúka 24-hodinovú kyvadlovú dopravu na letisko, fitnes centrum a saunu za príplatok.

Karlov most

Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Po dĺžke ho zdobí 30 sôch a súsoší, no nielen sochy sú tu zaujímavé. Vychutnajte si tú atmosféru...nadšení turisti pozorujúci krásne panorámy v okolí, zmes národov, predajcovia umeleckých diel a suvenírov. Hore na moste turistický ruch a dole na Vltave si na vlnkách pokojne odfukujú parníky a lode.

Pražský hrad

Pražský hrad je najvýznamnejší český hrad stojaci na skale nad riekou Vltava v centre Prahy. Od 9. Storočia býval sídlom českých kniežat, neskôr kráľov a od roku 1918 je sídlom prezidenta republiky. Pražský hrad s plochou takmer 70 000 metrov štvorcových je podľa Guinessovej knihy rekordov najväčším súvislým hradným komplexom na svete a je tiež zapísaný v Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Budovy Pražského hradu zastupujú všetky architektonické štýly minulého tisícročia. Chrám Sv. Víta ponúka nevšedný výhľad z veže vysokej 100 metrov, pripravte sa však na výstup po takmer 300 schodoch.

Petřínska rozhledna

Vrch Petřín je všeobecne známy ako kopec v centre Prahy, ktorý je najvyhľadávanejším miestom zamilovaných. Nájdeme tu takisto rozsiahly komplex záhrad, ktoré lákajú na romantické prechádzky. Cestičky v záhradách vás dovedú až na Petřínsku rozhlednu na vrchole kopca, ktorá je najčastejším cieľom prechádzok. Pohľad na ňu nejednému turistovi pripomenie Eiffelovu vežu. Petřínsky vrch je jednoducho miestom, kde sa spájajú nielen kultúrne a historické, ale aj prírodné skvosty.
85 €
160 €

Kúpené
35x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
85 €
160 €

Kúpené
35x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
40
38
50