Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelá dovolenka v Hoteli Silverin Lake Resort **** na brehu Balatonu s wellness a polpenziou.

33
Popis ponuky

Resort Silverio Lake**** sa nachádza v meste Balatonfüred, na najkrajšom mieste priamo pri jazere Balaton, kde sa snúbi krajina, prostredie a umenia v jeden dokonalý harmonický celok. Hotel disponuje reštauráciou s terasou s výhľadom na jazero, sezónnym plážovým barom, wellness centrom s krytým bazénom i súkromným prístavom.

Vo všetkých klimatizovaných izbách môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Izby sú ďalej vybavené kúpeľňou, sušičom vlasov, TV, telefónom, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, trezorom, prípadne i náhradnými lôžkami.

V reštaurácii a na terase s panoramatickým výhľadom na jazero Balaton a hotelový bazén si môžete vychutnať tradičné maďarské špeciality a jedlá medzinárodnej kuchyne. Každé ráno sa v hoteli podávajú bohaté raňajky formou bufetu.

Wellness centrum zahŕňa fínsku saunu, infračervenú saunu, bazén s časťou určenou pre deti, vírivku a ešte oveľa viac. K dispozícii máte tiež masáže a kozmetické ošetrenie.

Kúpanie na Balatone je vhodné už od mája. Mestečko Balatonfüred má najlepšie vybavené pláže na celom severnom pobreží Balatonu. Vo voľnom čase vyskúšajte plachtenie, kajak, kanoe, vodné lyže alebo golf (golfový klub Balaton je vzdialený 5 km od hotela).

Kopcovité okolie je ideálny na výlety a cykloturistiku. Vrcholy vám poskytnú úžasné výhľady na celú oblasť. Priamo na mieste si tiež môžete prenajať bicykle. Malebný polostrov Tihany nájdete 4 km od hotela.

V mestečku Balatonfüred na vás dýchne príjemná kúpeľná atmosféra. Vyviera tu 7 prameňov, z ktorých jeden používa aj na pitné kúry. Liečivá minerálna voda je vhodná pri srdcových ochoreniach. Promenáda Tagore sa nachádza priamo pred rezortom Silverio Lake. Nesie meno indického spisovateľa, básnika a filozofa Rabíndranáth Tagore, ktorý sa liečil v miestnych kúpeľoch a založil tradíciu stávkovanie stromov do miestneho parku. Dodnes tu zasadilo strom mnoho laureátov Nobelovej ceny a významných osobností z Maďarska i zo sveta.

silverinelake.hu
110 €
165 €

Kúpené
10x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
110 €
165 €

Kúpené
10x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
Práve prezerá 40 ľudí
42
50
Práve prezerá 44 ľudí
40
Práve prezerá 46 ľudí