Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zážitkový let s možnosťou pilotovania lietadla. Možnosť vidieť svet pohľadom, aký sa len tak každému nenaskytne.

37
Popis ponuky

Pilotovanie

Vyskúšajte si, aké je to vidieť svet pohľadom, aký sa len tak každému nenaskytne. Stovky nadšených zákazníkov a roky dodávania tých najlepších služieb hovoria samé za seba.Či už si chcete vyskúšať lietanie so športovým lietadlom, alebo vám ide o to vidieť svet z vtáčej perspektívy, ste na správnom mieste pre splnenie si svojho sna. Len tí, ktorí to skutočne vyskúšali, môžu potvrdiť, aký je to obrovský rozdiel v porovnaní s cestovaním dopravným lietadlom.

Pre tých, ktorí chcú zažiť niečo viac ako len zážitkový let a chcú sa skutočne zúčastniť letu, ponúkame možnosť stať sa “pilotom na skúšku”. Vysvetlia vám, ako sa lietadlo ovláda, ktoré prístroje sú počas letu dôležité a ako ich správne používať. Vypočujete si reálnu komunikáciu s riadiacou vežou a naučíte sa základy lietania. Po vzlete z letiska už bude celé riadenie vo vašich rukách a za pomoci inštruktora absolvujete celý váš let.

Poďte si spolu s rodinou alebo partiou kamarátov vyskúšať tento netradičný a jedinečný zážitok. Trasu letu si môžete určiť sami, či už si chcete pozrieť Bratislavu, svoju rodnú obec či mesto, hrad Červený Kameň alebo čokoľvek iné. K letu je možné dokúpiť kompletnú foto a video dokumentáciu. Zakúpením viacerých kupónov si môžete let predĺžiť. Ak prídete viacerí, je možné let rozdeliť na dva kratšie lety alebo zakúpiť ďalšie lety pre vašich priateľov priamo na mieste.

Letisko sa nachádza v Kráľovej pri Senci, iba 20 minút autom od Bratislavy.

Letisko Kráľová pri Senci nájdete aj na Facebooku.
57 €
90 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
57 €
90 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
13