Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ideálna rodinná dovolenka v komfortnom Hoteli Sosna*** s polpenziou a zľavou do wellness.

Hotel Sosna
0 / 5
29
Popis ponuky

Útulný hotel Sosna s rodinnou atmosférou a pestrou ponukou využitia voľného času v blízkom okolí, sa preslávil po odvysielaní filmu Fontána pre Zuzanu 2 v roku 1993 a zahrali si tu zvučné mená slovenského šoubiznisu.

Izby

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 14-tich priestranných izbách s celkovým počtom 50 lôžok.

Apartmán

Pre náročnejších klientov je k dispozícii apartmán s balkónom a priestrannou kúpelňou s rohovou vaňou.

Apartmán aj izby sú vybavené sociálnym zariadením, umývadlom, sprchou alebo vaňou. Štandardom je televízny príjímač so slovenskými programami a niektoré izby sú vybavené chladničkou. Na požiadanie zabezpečíme detskú postieľku.

Začnite svoj deň bohatými raňajkami v reštaurácii, vyberte si zo širokej ponuky hlavných jedál, alebo sa jednoducho zastavte na kávu. Počas príjemných letných dní servírujeme jedlá a nápoje aj na našej slnečnej terase .

Okrem kvalitných a obľúbených jedál, ktoré pripravujeme vždy z čerstvých surovín, a nápojov rôznych druhov cez týždeň aj denné obedové menu. Jedálny lístok je obohatený aj o sezónne pochúťky. V reštaurácii je možnosť bezplatného bezdrôtového pripojenia na internet (WI-FI).

Reštauráciu je otvorenáod 8.00 do 21.00 hod.

Okolie hotela Sosna ponúka bohaté možnosti na relax i športovanie. Od prechádzok v prírode cez vysokohorskú turistiku, splav na raftoch či jazdu na koňoch.

V blízkosti hotela je aj zastávka ozubnicovej železnice, ktorá premáva zo stanice Štrba na Štrbské Pleso.

Tatranský národný park

Najstarší a najviac navštevovaný národný park na Slovensku založený v roku 1949, v ktorom sa nachádza najvyšší štít Slovenska – Gerlachovský štít 2655 m n.m.Medzi najvýznamnejšie symboly Vysokých Tatier patria kamzík tatranský, svišť a orol skalný, no nájdete tu na rozdiel od Álp aj medveďa hnedého, vlka alebo rysa.

AquaCity Poprad - 13 termálnych a relaxačných bazénov, tobogany, moderné wellness.

Thermal park Vrbov - desať bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26 - 38 °C.
96 €
136 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
96 €
136 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
7
57
59