Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Privátny wellness s obedom alebo večerou pod Belianskymi Tatrami v penzióne Ždiaranka.

47
Popis ponuky

Poloha penziónu Ždiaranka je atraktívna najmä blízkosťou Vysokých Tatier, kde vás okúzli nielen nádherný výhľad na panorámu Belianskych Tatier, ale aj vynikajúca kuchyňa, ústretový personál a úžasný wellness.

Penzión Ždiaranka svojim hosťom ponúka pohodlné ubytovanie v 6 dvojlôžkových, 4 trojlôžkových a 3 štvorlôžkových rodinných izbách. Pre hostí preferujúcich apartmánové ubytovanie majú v ponuke dva apartmány, jeden s kapacitou dvoch lôžok a druhý s kapacitou troch lôžok s možnosťou jednej prístelky. Samozrejmosťou každej izby je televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou.

Pohodlie a komfort hostí je pre personál penziónu prioritou, preto v priestoroch penziónu majú ubytovaní hostia zabezpečené okrem chutného stravovania v reštaurácii aj služby kaviarne, baru, požičovne horských bicyklov či úschovne lyží, športových potrieb a bicyklov.

Po vyčerpávajúcej túre môžete dožičiť svojmu telu a mysli odpočinok a relax v relaxačnom bazéne s protiprúdom s chrličom, gejzírom a hydromasážnymi tryskami, z ktorého sa môžete kochať jedinečným pohľadom na štíty Belianskych Tatier a detoxikovať svoje tele vo fínskej saune s oddychovou zónou pri hudbe.

Pobyt v saune je priam ideálny na relax. Má blahodarné účinky na zdravie po telesnej i duševnej stránke. Detoxikácia, ozdravenie, podpora krvného obehu, revitalizácia pokožky, podpora imunity a úžasný odpočinok.

  • Relaxačný bazén (9 x 8 x 1,4) obsahuje: proti prúd – tajfún, chrlič - kobra, gejzír, hydromasážne trysky
  • Fínska sauna
  • Oddychová zóna s jedinečným výhľadom na Belianske Tatry
  • Masáže (na objednávku t.č. 0910 999 571)

Parkovanie je zabezpečené priamo pri penzióne. Pre hostí je počas sezóny organizovaný goralský večer s muzikou 1x v týždni.

K skvelému penziónu patrí neodlučne aj výborná kuchyňa, v penzióne Ždiaranka ju zaručene nájdete. Pripravujú tu jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Taktiež si môžete vychutnať pri kávičke a koláčiku jedinečný pohľad na panorámu Belianskych Tatier z kaviarne penziónu.

Svoj voľný čas v malebnej dedinke Ždiar môžete stráviť počas celého roka turistikou, relaxom, oddychom...

www.zdiaranka.sk
39,90 €
75 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
39,90 €
75 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
58
79
13