Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Priestranné rodinné apartmány v Hoteli Spolcentrum*** s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier.

SPOLCENTRUM
0 / 5
42
Popis ponuky

Hotel Spolcentrum*** má výhodnú polohu v strede podtatranského regiónu, nachádza sa v mestečku Svit neďaleko Popradu (8 km). Do Starého Smokovca je to len 12 km (cez Batizovce a Gerlachov) a cesta autom trvá asi 15 minút. Hotel poskytuje svojim hosťom jedinečný pohľad na panorámu Vysokých Tatier.

Pred hotelom sa nachádza veľké parkovisko pre cca 100 automobilov. Atraktívnosť hotela Spolcentrum zvyšuje jeho centrálna poloha v meste Svit.

Štvorposchodový hotel Spolcentrum ponúka celkovo 40 apartmánov s rozlohou v rozmedzí od 54 až do 100 m². Súčasťou zariadenia každého apartmánu je chladnička, LCD TV so satelitným príjmom a pripojenie na internet. Všetky apartmány majú tiež moderne vybavenú kúpeľňu s vaňou. V priestrannej izbe každého apartmánu je jedálenský stôl a stoličky pre 4 až 6 osôb. Vo väčších apartmánoch nechýba malá samostatná miestnosť, ktorá slúži ako odkladací priestor.

Všetky apartmány sú dvojlôžkové s možnosťou rozšírenia o jednu alebo dve prístelky. Ubytovanie v apartmánoch je ideálne najmä pre rodiny s deťmi.

Štýlovo zariadené wellness v osvetlenej pozdĺžnej miestnosti, ktorá ma v strede tzv. beachcomber (malý bazén s vírivkou), k tomu pohodlné lehátka na odpočinok po jeho obidvoch stranách.

Návštevníci si môžu vybrať relax vofínskej alebo parnej saune, k dispozícii majú aj aromatickú saunu. Vo wellness sa okrem klasických spŕch nachádza aj tzv. studená vedrová sprcha (výborné osvieženie po saune) či špeciálne osvieženie ľadom z ľadopádu.

Samostatnú sekciu (vedľa wellness) tvoria masáže a lymfodrenáž. V masážnej miestnosti je možné okrem klasických masáži vyskúšať aj účinok lávových kameňov. Pod dohľadom vyškoleného personálu si možno vybrať strojovú či ručnú lymfodrenáž. Ide o využitie buď špeciálneho lymfodrenážneho zariadenia alebo šikovných rúk masérky. V tejto sekcii je aj tzv. vacumwell, čo je zariadenie obľúbené u žien, nakoľko slúži na zoštíhlenie dolných končatín.

Vo veľmi dobre vybavenom fitness si môžu výborne zacvičiť začiatočníci aj nároční cvičenci, ktorí ho denne navštevujú. Špeciálne posilňovacie stroje, činky, rotopedy či bežiaci pás môžu návštevníci používať pri stíšenej príjemnej hudbe s pohľadom na programy bežiace na veľkej LCD obrazovke.

Výhodou z dvoch strán preskleného fitnessje aj skvelý výhľad priamo na tatranské končiare.

Dve bowlingové dráhy so štandardnými rozmermi umožňujú súťaženie dvoch družstiev, ktoré sledujú vývoj skóre na obrazovkách pred sebou. Pohodlné sedenie za každou dráhou ponúka príležitosť celému družstvu fandiť svojmu hráčovi a zároveň sa posilňovať povzbudzujúcim drinkom.

Hráči si môžu zahrať biliard v otvorenom priestore vedľa lobby baru s pekným výhľadom na mesto.

Okolo biliardového stola sú stolíky s kreslami pre oddychujúcich hráčov aj divákov. Lobby bar dáva hráčom príležitosť občerstviť sa pred každou hrou.

Motokáry Tatry, Svit - Užite si adrenalínovú zábavu na motokárach pod Tatrami. Celková dĺžka dráhy je 230 metrov a priemerná rýchlosť môže dosiahnut až 30 km/h

Kone Mengusovce (4 km) - jazda na koni pre začiatočníkov aj pokročilých. Ukážky a vystúpenia jazdcov a koní.

AquaCity Poprad (8 km) je postavené nad miestom geotermálneho prameňa pod Vysokými Tatrami. Patrí medzi najväčšie slovenské akvaparky a ponúka mnoho vodných a wellness atrakcií. Návštevníci môžu využiť bazén olympijských rozmerov, vodný park, wellness i fitness centrum. V susedstve sa nachádza tiež golfové stredisko s najdlhším trávnatým hracím poľom medzi odraziskom a jamkou na svete.

Popradské pleso je ľahko dostupné pešo alebo na bicykli, dokonca aj pre rodiny s deťmi s kočíkom. Na brehu stoja ubytovacie zariadenia, v ktorých sa dá výborne najesť a oddýchnuť si pred túrou napr. na Rysy, Ostrvu a iné.
99 €
170 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
170 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

18
Práve prezerá 41 ľudí
40
Práve prezerá 37 ľudí
40
40