Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka a nové nezabudnuteľné zážitky s ubytovaním v penzióne Winter & Summer resort.

42
Popis ponuky

Penzión je situovaný v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Obec Ždiar je navyše známa svojimi tradíciami, kultúrou a ľudovou architektúrou.

Ubytovanie v penzióne je ideálne pre rodinky s deťmi, individuálne páry aj väčšie skupiny. K dispozícii je 7 izieb a 3 apartmány s celkovou kapacitou 32 osôb. Všetky izby sú luxusne zariadené, pričom oceníte aj výber matracov, vďaka ktorým sa vyspíte doružova.

Neodmysliteľnou súčasťou pobytu v penzióne je aj výborná kuchyňa s modernými priestormi. Na výber máte jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne.

Dokonalý relax si užijete v menšom wellness centre pozostávajúcom z fínskej sauny a vírivej vane. Z kapacitných dôvodov je vstup do wellness centra obmedzený pre 4 osoby súčasne a prevádzkuje sa uzavretou formou - v prípade, že je prenajaté skupine hostí v danom čase, nie je prístupné žiadnym iným osobám.

Penzión je baby friendly zariadenie, k dispozícii sú detská postieľka, detská vanička, stolička na kŕmenie a detský kútik plný hračiek.

Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier, a preto sa nazývajú aj "perlou" Tatier. Sú očarujúce v každom ročnom období a v každom počasí. Okrem vychádzok do malebného ždiarskeho okolia je možné využiť niektorú z miestnych adrenalínových aktivít.

Svoj pobyt si môžete spríjemniť gazdovaním na Ranči Čajka v Kežmarku, alebo si môžete vyskúšate svoje schopnosti a kondíciu na lezeckej stene alebo v lanovom parku Spider park v Tatranskej Kotline. Pre všetkých, ktorí majú záujem o prehliadku prírody Vysokých Tatier z vtáčej perspektívy sú pripravené vyhliadkové lety z letiska Poprad.

Top turistickou atrakciou v Peninách je splav na tradičných drevených pltiach kaňonom rieky Dunajec. Z prístaviska pltí Majere do Lesnice (v dĺžke 11 km) a z prístaviska Červený Kláštor do Lesnice (v dĺžke 9 km) zažijete nevšednú plavbu. Pre návrat po plavbe plťou môžete použiť bicykel. Trasy sú dobre značené a požičovní bicyklov nájdete niekoľko. Záverom už len dodávame, že Červený Kláštor sa nachádza približne 47 km od penziónu.

V čarovnej krajine, Tricklandii, plnej optických ilúzií na vás čaká 24 atrakcií. Obyvatelia Tricklandie – Trickoni vás prevedú galériou za pomoci slovenských rozprávok a legiend.

Poľské mestečko Zakopane ponúka naozaj jedinečnú atmosféru a ak nám po výlete poviete, že sa Vám odtiaľ nechcelo odísť, uveríme Vám. Okrem skutočnosti, že centrum si zachováva svoju typickú drevenú architektúru a tradície, poskytované služby dosahujú vysoký štandard. Zakopané je od penziónu vzdialené 37 km.

Vláčik Maguráčik – je v prevádzke v letnej turistickej sezóne. Turistický vláčik ocenia najmä detský návštevníci, ktorý spestruje prehliadku obce a okolia.

Adventure minigolf v Ždiari – ihrisko má 9 jamiek a deti sa pri ňom zároveň náučnou formou zoznámia so zvieratkami žijúcimi v tomto regióne.

Discgolf v Bachledovej doline – 9 jamkové ihrisko rozmiestnené na zjazdovke Bachledka s panoramatickým výhľadom na Belianske Tatry.

Rodinná zábava v SUN Bachledovej – bobová dráha, lanovka, náučný chodník, vyhliadková veža, detský park.

Relax pri vode
  • Thermal park Vrbov (30 km)
  • AquaCity Poprad (30 km)
  • Termy Bukovina (22 km, Poľsko)
  • Terma Bania (23 km, Poľsko)

Pre milovníkov folklóru a tradícií

O živote, zvykoch a bývaní Ždiaranov je možné sa dozvedieť v miestnom múzeu Ždiarsky dom. Popri zaujímavom výklade majú návštevnici možnosť zažiť ždiarsku svadbu a obliecť sa do kroja. Sprievodnou akciou môže byť aj jazda na konskom záprahu.

Oficiálna galéria Belianskych Tatier kde okrem fotografii rôznych formátov nájdete aj olejomaľby Belianskych Tatier, suveníry a informačné materiály okolitých atrakcií.

Kompletnú ponuku s turistickými trasami, múzeami a pamiatkami nájdete na tomto odkaze.
139 €
238 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
139 €
238 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

47
59
37
38