Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vychutnajte si let ponad New York v plnohodnotnej replike kokpitu lietadla Boeing 737.

18
Popis ponuky

Simulator Pro-Solutions B737 Trainer je replika originálneho kokpitu Boeingu 737 NG fixed base simulator (statický - nepohyblivý). Ovládanie v kabíne (cockpite), panely, tlačítka, vypínače a ostatné súčasti sú identicky replikované čo sa veľkosti, vzhľadu, funkčnosti a systémových funkcií týka. Okrem samotného hardware sú veľmi podrobne simulované aj všetky systémy lietadla a avionika. Toto umožňuje osvojiť si ovládanie lietadla vo všetkých fázach letu (normálne, mimoriadne a núdzové podmienky).

Zvoľte si čas, ktorý chcete stráviť v simulátore pilotovaním lietadla. Všetko ostatné je len na vás, všetko podriadia vašim požiadavkám. V kokpite leteckého simulátora Boeing 737-800 budete vy a inštruktor. Odkiaľ, kam a za akých podmienok (letiská, počasie..) poletíte, rozhodujete len vy.Chcete sa stať pilotom dopravného lietadla?

Alebo máte nesplnený sen, chceli ste sa stať pilotom dopravného lietadla?

Práve pre vás, ako jediní, ponúkame možnosť absolvovať linkový let v pozícii kapitána zo všetkými povinnosťami a úlohami ako napr. predletový breefing, výpočet paliva, analýza počasia na letovej trase, NOTAM-s, vstup do „vypnutého lietadla“ tzv. cold and dark, spúšťanie všetkých systémov lietadla, komunikácia s riadením letovej prevádzky v AJ, vyžiadanie si všetkých potrebných povolení, rolovanie na vzletovú dráhu, vzlet, samotný let, priblíženie, pristátie, rolovanie na pridelený gate (stojanku), uvedenie lietadla do východzieho stavu – cold and dark. Na výber je jeden z nasledovných letov: Bratislava – Zürrich, Bratislava - Split, Bratislava – Berlin (alebo opačne).

Celému programu predcházda jedno cvičné priblíženie a pristátie v BA (cca. v trvaní 5 až 10 min.), aby ste vedeli, čo vás čaká počas priblíženia a pristátia v rámci zážitku Kapitán linkového letu.

Po absolvovaní zážitku vám na mieste vedia poradiť vhodné (cenovo výhodné a zároveň kvalitné – preverené inštruktormi) letecké školy pre absolvovanie výcviku v rámci ČR – SR, zároveň vedia poradiť aj spoločnosť, ktorá vie pomôcť s prefinancovaním výcviku pre pilota dopravného lietadla a tiež vysvetliť celý postup od nuly do sedadla Airbus alebo Boeing.

V prípade záujmu, je možnosť vyhotoviť vám videozáznam zo zážitku z kokpitu za príplatok 10 €.

Chceli by ste si vyskúšať pilotovať Boeing 737 tak ako naši kolegovia Lukáš a Andrea? Napríklad z New Yorského letiska La Guardia, okolo sochy slobody, na JFK. Skvelý zážitok na leteckom simulátore si navyše vďaka nám vychutnáte za super cenu.
89 €
109 €

Kúpené
16x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
89 €
109 €

Kúpené
16x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

26
13
33
29