Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relax s malebným výhľadom na poľské Tatry v hoteli Bachledówka*** s polpenziou.

50
Popis ponuky

Trojhviezdičkový Hotel & Spa Bachledówka sa vyznačuje jedinečnou históriou i polohou a predstavuje ideálne miesto pre vašu dovolenku. Hotel so zachovanou lokálnou architektúrou sa nachádza na veľkom pozemku s malebným výhľadom, kde môžete obdivovať širokú panorámu poľských a slovenských Tatier.

Z hotela to máte na skok do Zakopaného, Vysokých Tatier, Bukoviny, Białky Tatrzańskej a mnohých turistických trás v oblasti Tatranského národného parku.

Elegantné a starostlivo vyberané interiéry inšpirované miestnymi tradíciami a regionálnou kultúrou vytvárajú atmosféru pohody. Hotel bol navrhnutý tak, aby vytvoril výnimočný priestor ako pre turistov, tak aj pre ľudí pracujúcich na cestách.

Hotel Bachledówka ponúka hosťom moderné, funkčné a klimatizované izby a apartmány, vynikajúcu priestrannú reštauráciu s malebným výhľadom, wellness s bazénom, vírivkou a so saunou. Okrem toho aj 3 multifunkčné konferenčné sály pre organizovanie konferencií, školení, večierkov, rautov a rodinných osláv.

Všetky izby sú svetlé a elegantne zariadené. Každá z nich je vybavená TV s plochou obrazovkou a vlastnou kúpeľňou so sprchou a bezplatnými toaletnými potrebami.

Moderné wellness v Hoteli & Spa Bachledówka garantuje kopec oddychu a zábavy. Krytý bazén s panoramatickým výhľadom na malebné Gorce a Pieniny, parná a suchá sauna s aromaterapiou, bylinné parné kúpele či moderné jacuzzi...

Rozmery bazéna: 12 m x 6 m, hĺbka od 1,10 m do 1,30 m

Atrakcie pri bazéne:

  • vzduchové a vodné masáže
  • vzduchové masážne lavice
  • gejzíry
  • oddychová zóna

Zohriať sa môžete v suchej a parnej saune. Teplota vody v bazéne je udržiavaná v rozmedzí 27 - 29 °C, pre zaistenie pohodlia hostí slúži nainštalovaná špeciálna UV lampa, ktorá pomáha udržiavať vysokú čistotu bazénovej vody.

Elegantný a moderný dizajn priestrannej reštaurácie v kombinácii s tradičnými dekoráciami regiónu. Každý deň budú pre vás pripravené bohaté raňajky alebo polpenzia. Pochutnať si môžete na tradičných jedlách regionálnej kuchyne, ale aj na moderných špecialitách svetovej kuchyne.

Večer si môžete posedieť v hotelovom bare pri značkovom víne a chutných dezertoch s krásnym výhľadom na panorámu Tatier a Podhale, ktorá dodá zvláštne čaro do chvíle strávenej v príjemnom hotelovom prostredí.

V hoteli je k dispozícii aj moderný presklený výťah prispôsobený potrebám telesne postihnutých hostí.

V okolí hotela sa nachádzajú športové a rekreačné zariadenia: tenisový kurt, futbalové ihrisko či lanové centrum. Jedinečná poloha hotela, na kopci Bachledówka v blízkosti lesa, robí toto miesto ideálnym pre milovníkov športu.

Hotel & Spa Bachledówka sa stará aj o najmenších hostí. Preto nájdete v hoteli farebné izby pre deti určené na zábavu a hranie hier - miesto, kde je fantázia a kreatívne myslenie pravidlom. Na deti čaká bazén s loptičkami, domček na hranie, maskoty, bloky, puzzle, stolové hry, stoly so stoličkami, knihy, omaľovánky a mnohé ďalšie.

Bachledówka leží v podhorí Gubałówka medzi Czerwienne a Ratułów, cca 9 km od Zakopaného a 15 km od akvaparku Chocholowskie Termy.

Akvapark Chocholowskie Termy

Areál Chocholowskie Termy je s rozlohou vodnej plochy 3000 m² najväčším kúpeľným komplexom v regióne Podhale.

Atrakcie v akvaparku:

  • Bazénová zóna - vírivky, vonkajšie bazény, šmykľavky...
  • Liečivá zóna - tepelné sudy s liečivou termálnou sírnou vodou alebo termálny bazén so slanou jódovou vodou
  • Saunová zóna - sauna s vyhliadkovou terasou, BIO sauna s borievkou, suchá sauna s vodným mlynom, parné kúpele
  • Zóna Wellness & Spa - vodné procedúry, bahenné zábaly i masáže

Bachledówka je tiež ideálnym miestom pre prechádzky, cyklistické výlety a potulky poľskými Tatrami a ich národným parkom (v okolí je dostatok turistických trás).

Nezabudnite navštíviť aj známe mestečko Zakopané, kde si každý nájde niečo pre seba. Vďaka historickým budovám a kultúrnym podujatiam je možné oboznámiť sa s históriou tohto mesta, gorálskymi zvykmi a nárečím. Regionálne krčmy a reštaurácie, ktorých je tu veľmi veľa, umožnia ochutnať každému návštevníkovi gorálske špeciality.

www.bachledowka.pl
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
40
38
50