Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Le Papillon steaky - hovädzí, z lososa alebo kurací v útulnej reštaurácii v centre mesta.

54
Popis ponuky

Premýšľate na čo budete mať dnes chuť? Preferujete pravú sviečkovicu na omáčke (až 4 na výber), jemné kuracie mäsko alebo radšej parádneho lososa s duseným špenátom na šafránovej omáčke? Všetko pripravené a servírované s prílohami tak, aby to celé chutne hralo...

Radí sa medzi tie živočíšne potraviny, ktoré by sme mali konzumovať pravidelne, predovšetkým ako ochranný faktor výživy proti chorobám srdca a ciev.

Mäso z lososa dnes pokladá mnoho ľudí za delikatesu a pravidelne si ho doprajú. Pre vysoký obsah bielkovín a výbornú schopnosť nasýtiť pri vcelku neveľkom obsahu kalórií (v porovnaní napríklad s bravčovým mäsom), sú lososy rovnako ako aj chudé ryby vhodné ako prirodzená súčasť redukčnej výživy. V reštaurácii La Papillon si ho vychutnávate s restovaným špenátom a šafránovou omáčkou.

Hovädzie mäso je plnohodnotnou potravinou, ktorá by nemala chýbať vo vašom stravovaní aspoň raz za čas. Hovädzie mäso je bohatým zdrojom železa a bielkovín, ale aj napriek týmto výhodám ho konzumujte maximálne raz za dva týždne.

Jednou z najkvalitnejších častí hovädzieho mäsa je sviečkovica, z ktorej vám pripravia steak práve v reštaurácii La Papillon. Navyše si k nemu môžete vybrať omáčku - brusnicová, hríbová, koňaková alebo hubová.

Ak hovädzie mäso ani rybka nepatrí medzi vašich favoritov, tak tento kurací steak vás naplní pocitom spokojnosti. Prajeme dobrú chuť.

Ku kupónu na ktorýkoľvek steak automaticky získavate zľavu 15 % na všetky limonády, stačí si len vybrať.
5,90 €
12,90 €

Kúpené
797x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5,90 €
12,90 €

Kúpené
797x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
80
75
Práve prezerá 38 ľudí