Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Japonská manikúra alebo gél lak. Doprajte vašim rukám a nechtom profesionálnu starostlivosť.

46
Popis ponuky

Technika starostlivosti o prírodné nechty, u nás známa už niekoľko rokov. Japonská starostlivosť je vhodná pre väčšinu nechtových skupín – rozštiepené, lámavé, ryhované i nerastúce nechty. Keďže princípom tejto manikúry je leštenie nechtov, nie je vhodná pre nechty tenké a veľmi zničené.

Kúra podporuje prekrvenie a zdravý rast nechtov. Musí sa pravidelne po 14 dňoch doplňovať. Hlavnými zložkami je včelí vosk a kremičitá hlinka. Vykonáva sa zalešťovaním včelieho vosku do prírodného nechtu. Súčasne sa prekrvuje nechtové lôžko a zabezpečí sa tak jej zdravý rast. Nechty by sa nemali minimálne 2 dni lakovať. Po tomto čase je možné nechty aj odlakovávať bez toho, aby ste z nechtu odstránili ošetrenie voskom.

Nechty majú po aplikácií vysoký lesk a vyzerajú skvele. Doba ošetrenia nechtov touto metódou je približne 30 minút a odporúča sa ďalšie ošetrenie po 2 týždňoch. Metóda je vhodná pre mužov a ženy.

Je určená všetkým ženám, ktoré hľadajú dekoratívnu úpravu prírodných nechtov s ľahkou aplikáciou a dlhou trvanlivosťou. Je to alternatíva pevných gelových nechtov, len v tomto prípade sa lak nanáša na vlastné prirodzene dlhé nechty. Drží na nechtoch 2-3 týždne bezchybne.
6,50 €
12 €

Kúpené
66x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6,50 €
12 €

Kúpené
66x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
13
75
82