Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Čistiaca kefka na tvár 5v1. Unikátny strojček, vďaka ktorému už nebudete musieť chodiť na kozmetiku.

80
Popis ponuky

Doprajte si komplexnú starostlivosť o pleť 5v1. Čistiaca kefka na tvár splní všetko, čo je pri starostlivosti o pleť potrebné. Prostredníctvom piatich vymeniteľných hlavíc vám poskytne tieto služby:

1. Mäkká kefka na dôkladne vyčistenie pleti - má príjemné jemné štetiny a pokožku nie len čistí od nečistôt a make-upu ale aj tvár krásne pomasíruje. Odporúčame na ňu naniesť troška odličovacieho mlieka alebo krému, ktorý bežne používate a následne začať s čistením/s masážou.

2. Hubka na masáž a čistenie pleti - tvrdšia a tenšia hubka je vhodná na zbavenie mastnoty pleti a taktiež na aplikáciu peelingu.

3. Nadstavec na peeling pleti - je určený na revitalizáciu a zjemnenie pleti, keďže jeho povrch je určený na peeling. Odstraňuje odumretú kožu a využiť ho môžte okrem tváre aj na lakte či nohy.

4. Jemná špongia na masírovanie okolia očí - na masáž očí a prípadné dočisťovanie tváre napríklad s použitím pleťového mlieka.

5. Nadstavec na lepšie prekrvenie pokožky, čím sa zabraňuje starnutiu pleti - pleť dokonale pomasíruje, zrelaxuje a uvoľní. V nadstavci sú zabudované 4 guličky, ktoré sa pri kontakte s pleťou rozhýbu a sú priam balzamom na dušu aj pleť. Nadstavec navyše môžte využiť aj na ruky a chodidlá.
8,99 €
44,95 €

Kúpené
57x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,99 €
44,95 €

Kúpené
57x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

47
27
75
82