Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt s privátnym wellness pre 2 osoby v hoteli Dynamic***. Vypnite a doprajte si trochu relaxu.

43
Popis ponuky

Hotel Dynamic*** je hotel rodinného typu, ktorý sa môže popýšiť už 20-ročnou tradíciou. Je situovaný v tichej časti malebného mesta Nová Dubnica, architektonického skvostu 60-tych rokov 20.storočia. Nachádza sa neďaleko Trenčína, ktorý je srdcom obchodného, ekonomického a kultúrneho diania Stredného Považia ale i turisticky zaujímavej oblasti pod Strážovskými vrchmi a Bielymi Karpatmi.

Hostia budú ubytovaní v dvojposteľových izbách pozostávajúcich zo spálňovej a kúpeľňovej časti. Každá izba je vybavená manželskou posteľou, sprchovacím kútom s priehľadnou stenou a sociálnym zariadením. Súčasťou izby je písací stolík, televízor so satelitným vysielaním, wifi pripojením, rádiom a telefónom.

Za príplatok je možné ubytovať sa v apartmáne pozostávajúcom zo spálne, obývacej miestnosti a kúpeľne s vaňou, sociálnym zariadením. Súčasťou obývačky je pohodlná sedacia súprava, písací stolík a dámsky kútik so zrkadlom. Apartmán veľmi pekne dopĺňa šikmý drevený strop so strešnými oknami.

V klimatizovanej hotelovej reštaurácii si môžete vychutnať tradičné jedlá slovenskej kuchyne i pokrmy medzinárodnej kuchyne. Pre všetkých hostí sú tu pripravené aj raňajky formou bufetu a v kaviarni alebo na terase si môžete posedieť pri šálke kávy.

Hostia majú možnosť oddychu a regenerácie tela v hotelovom wellness.

Fínska sauna

Teplota 90°C – 105°C, suchá sauna. Sauna pôsobí upokojujúco a relaxačne. Telo sa zbavuje odpadových látok. Saunovanie zabezpečí dobré prekrvenie mozgu, končatín, kože. Podporuje imunitný systém. Saunovaním sa telo po veľkej námahe zbavuje únavy. Má priaznivé účinky pri zápaloch a alergiách dýchacieho ústrojenstva.

Infra sauna

Teplota 50°C – 60°C. Infračervené svetlo preniká hlboko pod pokožku, zvyšuje krvný obeh a priaznivo pôsobí pri liečbe reumy, astmy. Napomáha pri odbúravaní celutídy, znižovaní váhy a taktiež pri bolestiach kĺbov a svalov. Vypudzuje z tela toxíny.

Vírivka

Teplota 37°C – 38°C. Vírivky majú pozitívny vplyv na telesnú ale i duševnú stránku Vášho organizmu. Za pomoci tepla, masírovania a nadnášania Vám zlepšujú prekrvenie pokožky, stimuláciu metabolizmu, posilnenie imunitného systému, detoxikáciu organizmu, zníženie telesnej hmotnosti, odbúravanie celulitídy. Napomáhajú pri reumatických ochoreniach, uvoľňovaní svalstva a predchádzajú stavom svalovej horúčke. V neposlednej rade regulujú krvný tlak a napomáhajú udržaniu optimálnej hladiny cukru v krvi u diabetikov.

V okolí sa môžete venovať pešej turistike a cyklistike. Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice je vzdialené 8 km a Trenčín sa nachádza 12 km od ubytovacieho zariadenia.
59 €
104 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59 €
104 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 35 ľudí
38
51
Práve prezerá 38 ľudí
57
Práve prezerá 36 ľudí