Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyty od zimy až do konca júna pod majestátnymi štítmi Tatier v hoteli AUTIS***.

45
Popis ponuky

Na ceste z Popradu do Starého Smokovca (Vysoké Tatry) v areáli POD LESOM vás pozýva na návštevu hotel AUTIS*** (890 m n.m.). Nájdete tu oázu ticha a liečivého tatranského vzduchu presýteného arómou živíc z mohutných smrekov i vôňou podhorských lúk, ktoré ho obklopujú.

Región Tatier s priľahlými regiónmi Spiš a Liptov ponúkajú nevyčerpateľné množstvo zážitkov, zaujímavých miest a spomienok na vašu dovolenku. Tieto regióny sa vzájomne dopĺňajú a vytvárajú tak miesto pre všetky druhy aktivít spojených s prírodou, oddychom či adrenalínom v horách i na vode, vo vzduchu i pod zemou. Práve priľahlý Spiš a Liptov dopĺňajú možnosti objavovať pod Tatrami kultúru a históriu a vrátiť sa tak exkurziami do dôb našich predkov.

Hotel AUTIS*** predstavuje hotelovo-apartmánový komplex pod štítmi Vysokých Tatiera ponúka kvalitné ubytovanie v jedno- i dvojlôžkových hotelových izbách a trojlôžkových apartmánoch. Súčasťou komplexu je aj novopostavený apartmánový dom, ktorý ponúka nadštandardné ubytovanie v štvor a šesťlôžkových apartmánoch.

Po namáhavej túre si môžete dopriať odpočinok a relaxovať vo fitnescentre, saune a čoskoro aj vírivke. Pre súťaživých ponúkajú hru biliardu, stolný futbal, ale aj knihy či spoločenské hry podľa ponuky v cene ubytovania. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie a WiFi prístup na internet.

V reštauráciivám šéfkuchár ponúkne pestrý výber jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Príjemné posedenie umožňuje kaviareň i denný bar. K dispozícii je tiež salónik pre uzavretú spoločnosť, letná terasa a átrium. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza štýlová slovenská koliba pre rôzne oslavy a posedenia.

Dovolenka vo Vysokých Tatrách je bezkonkurenčne najkrajšou dovolenkou s najrozmanitejšími možnosťami na Slovensku. Hlavne vysokohorská turistika a cyklistika lákajú mnohých návštevníkov do Vysokých Tatier. Okrem toho však Tatry skrývajú aj množstvo krás.

Turistické trasy TU

Cyklotrasy TU

Kúpanie

Vďaka termálnym prameňom pod Tatrami je možné si vychutnať teplú vodu po celý rok. Najbližší aquapark, AquaCity Poprad s vonkajšími i vnútornými bazénmi s termálnou vodou otvorený počas celého roka leží v Poprade, len 7 km od hotela AUTIS***.

Len niekoľko kilometrov východne sa nachádza iný, nemenej obľúbený, Thermal Park Vrbov, vo Vrbovom. V areáli sa nachádza desať bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26 C do 38 °C.

Slovensko je známe tisíckami jaskýň

Slovensko je skutočne známe tisíckami jaskýň. Sú ozajstnými klenotmi slovenskej prírody. Spolu ich je na Slovensku vyše 4000, no sprístupnených je len 12. Najbližšími sú Belianska jaskyňa v Belianskych Tatrách a našou najmenšou jaskyňou je Važecká jaskyňa ležiaca v dedinke Važec medzi okresnými mestami Poprad a Liptovský Mikuláš. Určite sa však oplatí navštíviť aj vzdialenejšie jaskyne, ktorých návšteva je skvelým tipom na jednodňový výlet.

História a kultúra Slovenska

Najzaujímavejšími regiónmi na poznávanie histórie a kultúru pod Tatrami sú Spiš, Liptov a trošku vzdialenejšia no veľmi populárna Stará Ľubovňa. Navštívte hrady, zámky, múzeá, skanzeny, historické mestečká a využite možnosť zažiť na vlastné oči stredoveké bitky konajúce sa pravidelne na hradoch v spomínaných regiónoch.

Zoologické záhrady ako jednodňový výlet z hotela AUTIS***

Pre milovníkov prírody a exotickej zveri tu máme ešte jednu ponuku z regiónu. Asi 30 km juhovýchodne od hotela AUTIS*** vo Vysokých Tatrách sa nachádza ZOO Spišská Nová Ves. Je najmenšou ZOO spomedzi štyroch na Slovensku, no to jej neuberá na atraktivite a kráse.
105 €
190 €

Kúpené
110x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
105 €
190 €

Kúpené
110x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
34
36
40