Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rodinná dovolenka v prírode, s ubytovaním v apartmánoch Belveder vo Vysokých Tatrách.

44
Popis ponuky

Apartmány Belveder sú situované v atraktívnej časti Tatranskej Lomnice. Nachádzajú sa v blízkosti lyžiarskeho areálu len 350 m od kabínkovej lanovky na Lomnický štít a lyžiarskeho strediska SKI CENTRUM Tatranská Lomnica s najvyššie položenou a zároveň najdlhšou zjazdovkou na Slovensku. Tatranská Lomnica leží priamo pod úpätím Lomnického štítu, ktorý je dostupný visutou lanovkou.

Ubytovanie v 10 apartmánoch. Všetky apartmány sú nefajčiarske a zariadené moderným nábytkom, navyše s Wi-Fi pripojením na internet zdarma. Pre najmenších návštevníkov sa pripravuje nová herňa vybavená hračkami a hrami pre malých aj veľkých.

Parkovisko je neplatené. V apartmánoch je za príplatok možné ubytovanie so zvieraťom.

  • Predsieň so šatníkom
  • Spálňa s možnosťou prístelky
  • Obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou
  • Konferenčný stolík
  • TV/SAT
  • Kuchynský kút s chladničkou
  • Samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC

Vysoké Tatry sú najvyšším pohorím na Slovensku a v Poľsku s alpským charakterom. Majú rozlohu 341 km² a nájdete tu až 29 vrcholov prevyšujúcich výšku 2 500 metrov.

Spišský hrad

Spišský hrad je úžasná a monumentálna stavba, jedinečná svojho druhu v Európe. Spišský hrad patrí k najväčším hradným komplexom v Európe a spolu s okolitými stredovekými pamiatkami Spišská Kapitula, Spišské Podhradie a kostol Žehra je zapísaný do zoznamu pamiatok svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. V hradnom komplexe sa nachádzajú expozície Spišského múzea o dejinách hradu, stredovekých zbraniach a feudálnej justícii.

Levoča patrí medzi najkrajšie historické mestá na Slovensku. Už v roku 1317 bola kráľovským mestom. V meste je zachovaných mnoho pamiatok – Chrám sv. Jakuba, radnica, evanjelicky kostol, stredoveký pranier a viac ako 60 meštianskych domov.

Belianska jaskyňa, Ždiar, Javorina, Zakopané

Pri návšteve Vysokých Tatier určite nevynechajte prehliadku Belianskej jaskyne. Belianska jaskyňaponúka pagodovité stalagmity, sintrové vodopády a rôzne bizarné skalné útvary s neobjasneným pôvodom.

Obec Ždiar patrí medzi klenoty Slovenska. Rázovitá podtatranská obec so svojimi typickými tradíciami, zvyklosťami, folklórom a kultúrou leží v prekrásnom prírodnom prostredí. Je špecifická zachovanou ľudovou architektúrou, goralským osídlením, ľudovými zvykmi, goralským krojom a tanečným folklórom.

Zakopané má medzi turistickými strediskami v Poľsku absolútne dominantné postavenie. A to po celý rok, nielen v zime. Takmer celý turistický ruch sa tu koncentruje na slávnu ulicu Krupówki a jej najbližšie okolie.

AquaCity Poprad

V akvaparku AquaCity Poprad zažijete príjemné chvíle plné zábavy. V okolí akvaparku sa nachádza mnoho zaujímavostí, hneď za rohom je slovenské najkrajšie a najväčšie pohorie Tatry, ktoré je ako stvorené na turistiku. Celoročné vonkajšie bazény s teplotou 30 – 38 °C sú ideálnym miestom na oddych a uvoľnenie.

www.apartmanybelveder.sk
59 €
105 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59 €
105 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

23
34
Práve prezerá 35 ľudí
33
Práve prezerá 38 ľudí
38
Práve prezerá 38 ľudí