Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Tvarované a upravené obočie vďaka čepieľkovej metóde v Eleonor Esthetic.

56
Popis ponuky

Ideálnym riešením je microblading (vláskovanie) – metóda ručného tetovania obočia, ktorá spočíva v aplikácii pigmentu pod povrch pokožky pomocou špeciálnych čepieľok. Oproti klasickému tetovaniu strojčekom je obočie vytetované microbladingom jemné a preto vyzerá mäkko a dokonale prirodzene. S metódou Microblading budete mať už hneď po zobudení krásne upravené obočie.

  • Po konzultácii s klientkou nakreslia obočie, zvolia požadovaný tvar a vyberú vhodný farebný odtieň pigmentu
  • Aplikácia lokálneho anestetika pomocou krému Emla, nasleduje samotné tetovanie pomocou špeciálnych čepieľok
  • Približne po mesiaci k nám klientka prichádza na korekciu/korekcia nie je zahrnutá v cene kupónu

Pigment sa v pokožke udrží približne 1 až 3 roky.

Vstupná odborná konzultácia, úprava obočia, dezinfekcia tetovaného miesta, predkreslenie obočia, krémové lokálne anestetikum EMLA, tetovanie obočia metódou microblading, krém pre domáce ošetrenie, odborné poučenie o domácom ošetrovaní a priebehu hojenia v písomnej forme.

Eleonor Esthetic nájdete priamo pod Bratislavským hradom na Zámockej ulici. Maximálna profesionalita, individuálny prístup a príjemné prostredie. Určite oceníte aj kvalitu materiálov bioEvolution, O.P.I., Smart Lashes a ProNails. Ponúkajú služby v oblasti manikúry, nechtového dizajnu, permanentného predlžovania rias, permanentného make-upu, mezoterapie a microbladingu. Nájdete tu kvalitné produkty, kvalifikované poradenstvo, pedantnosť, profesionalitu a ústretové jednanie v každom smere.
79,90 €
180 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
79,90 €
180 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

78
79
79
82