Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxusné ošetrenie pleti 4v1 s 24-karátovým zlatom, o akom snívala i egyptská kráľovná Kleopatra.

45
Popis ponuky

Zlato je súčasťou liečiteľstva a kozmetiky od nepamäti. Výnimkou nebola ani vznešená egyptská kráľovná Kleopatra, ktorá verila, že zlato prinesie jej pleti večnú mladosť a krásu. O pozitívnych účinkoch zlata na ľudskú pokožku nepochybujú ani odborníci, ktorí ho podrobujú prísnym výskumom. Výsledky sú jednoznačné.

Zlato dokáže dať navždy zbohom ovisnutej pokožke, pretože zabraňuje nechceným stratám kolagénu a ovplyvňuje štruktúru elastínu, ktoré sú pre krásnu pleť nevyhnutnosťou. Zlaté ošetrenie zanechá vašu pleť krásnu, pružnú plnú jasu a života.

Dobrou správou je, že zlato ako súčasť kozmetiky je vhodné pre všetky typy pleti. Ocení ho predovšetkým suchá pleť, ktorá je náchylná na tvorbu vrások. Hodí sa však aj ako preventívny prostriedok, ktorý zabezpečuje zdravú, mladistvú a žiarivú pokožku.

Termolifting (rádiofrekvencia)

Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do hlbokej dermis a do subdermálnych vrstiev. Táto energia preniká cez povrch pokožky bez toho, aby ho akokoľvek poškodila. Aplikovaná energia aktívne bojuje proti ochabnutej pokožke. Ošetrenie je ideálne pre klientky s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu, ktoré chcú zlepšiť svoj vzhľad bez toho, že by sa museli uchýliť k chirurgickému zákroku.

Ošetrenie vykonáva certifikovaná kozmetička, PMU a makeup artistka a image makerka – Branislava Pernecká.
24,90 €
45 €

Kúpené
38x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
24,90 €
45 €

Kúpené
38x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
78
79
69