Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Benátsky karneval s návštevou sklárskeho ostrova Murano. Temperamentní Taliani vás vtiahnu do víru zábavy.

33
Popis ponuky

Navštívte Benátky - jedno z najromantickejších miest sveta a zažite nezabudnuteľný benátsky karneval, ktorý sa stáva pre jeho rozmanitosť a jedinečnosť z roka na rok lákavejší. Pestrofarebné masky, úzke uličky, gondoly, bohatá história a taliansky šarm je to, čo vás určite nadchne a toto mesto si zamilujete.

1.deň

Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách do Punta Sabbioni

2.deň

V ranných hodinách príchod do prístavu Punta Sabbioni – presun loďkou do Benátok. Kto bude mať záujem, prehliadne si mesto so sprievodcom, ktorý vám poukazuje tie najvýznamnejšie pamiatky, ktoré toto mesto ponúka - Dóžov palác, Most Rialto, námestie sv. Marka s katedrálou a mnohé ďalšie. Zaujmú vás typické úzke uličky, gondoly, bohatá história a taktiež nebude chýbať legenda o milovníkovi žien Casanova.

Navštíviť Benátky počas karnevalu je dvojnásobný zážitok. Kto bude mať záujem môže počas dňa navštíviť aj sklársky ostrov Murano, kde vás zoberie sprievodca. Čakajú tu na vás nádherné výrobky zo skla a dozviete sa niečo i o tajomstve benátskych zrkadiel. Ak ste už na Murane boli, môžete sa vybrať aj na čipkársky ostrov Burano. Budete mať možnosť vidieť, ako sa krajky vyrábajú. Malebný ostrov Burano je známy aj ako ostrov pokoja a pohody. Ostrov je plný domčekov s maľovanými okenicami.

Odchod z Benátok loďkou do Punta Sabbioni vo večerných hodinách. Z Punta Sabbioni odchod autobusom na Slovensko.

3.deň

Príchod na Slovensko v ranných hodinách.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
37
39
28