Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pokojná dovolenka v rozprávkovom rodinnom penzióne Šilon s výhľadom na Tatry.

44
Popis ponuky

Penzión Šilon leží obklopené lesmi a zeleňou v tatranskej obci Ždiar. ktorá sa rozprestiera na rozhraní Spišskej Magury a Belianských Tatier vo výške 920 m. n. m. s malebnými ždiarskymi drevenicami, živým folklórom a s ľudovými tradíciami. Vysoké Tatry patria medzi najmenšie veľhory sveta s bohatou flórou a faunou. S ohľadom na ročné obdobie sa môžete venovať rôznym druhom športových aktivít ako sú lyžovanie, sánkovanie, beh na lyžiach, horolezectvo, turistika.

Penzión Šilon je situovaný v krásnej oblasti Východných Tatier v centre obce Ždiar s výhľadom na Belianske Tatry. Penzión Šilon disponuje vlastnou reštauráciou, ktorú je možné využiť v prípade polopenzie. Ubytovanie poskytujeme na dvoch podlažiach v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách.

1. poschodie je zložené z:

  • 2x trojlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením, TV, rýchlovarná kanvica, WI-FI
  • 2x štvorlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením, TV, rýchlovarná kanvica, WI-FI

2. poschodie je zložené z:

  • 1x dvojlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením, TV, rýchlovarná kanvica, WI-FI
  • 1x trojlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením, TV, rýchlovarná kanvica, WI-FI
  • 1x štvorlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením, TV, rýchlovarná kanvica, WI-FI

V reštaurácii na Vás čaká tradičná slovenská domáca kuchyňa. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť a pingpongový stôl. V lete je možnosť grilovačky na čerstvom vzduchu, vonkajšie posedenie, pre Vaše deti je možnosť šmýkačky a hojdačky. Posedenie je zabezpečené zadarmo priamo vo dvore pred domom. Penzión je pokrytý WI-FI pripojením, ktoré je možné využívať počas celého pobytu hosťa.

Belianske Tatry - raj pre turistiku

Letná sezóna má svoje čaro. Je vhodná nielen pre turistiku, ale aj na prechádzky okolím, návštevou termálnych kúpalísk buď v neďalekom Poľsku v obci Tatranská Bukowina (22km) alebo AQUACITY Poprad (35km), Vrbov (15km). Pre milovníkov športových aktivít sú k dispozícii nielen tenisové kurty - Bachledova dolina, ale aj cykloturistika a bobová dráha (Bachledova dolina), vyhliadková veža (Bachledova dolina), kde sa v letnej sezóne možte vyviesť lanovkou. Samozrejmosťou strediska je požičovňa bicyklov.
64 €
114 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
64 €
114 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

31
52
Práve prezerá 38 ľudí
37