Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pokojná dovolenka v rozprávkovom rodinnom penzióne Šilon s výhľadom na Tatry.

44
Popis ponuky

Penzión Šilon leží obklopené lesmi a zeleňou v tatranskej obci Ždiar. ktorá sa rozprestiera na rozhraní Spišskej Magury a Belianských Tatier vo výške 920 m. n. m. s malebnými ždiarskymi drevenicami, živým folklórom a s ľudovými tradíciami. Vysoké Tatry patria medzi najmenšie veľhory sveta s bohatou flórou a faunou. S ohľadom na ročné obdobie sa môžete venovať rôznym druhom športových aktivít ako sú lyžovanie, sánkovanie, beh na lyžiach, horolezectvo, turistika.

Penzión Šilon je situovaný v krásnej oblasti Východných Tatier v centre obce Ždiar s výhľadom na Belianske Tatry. Penzión Šilon disponuje vlastnou reštauráciou, ktorú je možné využiť v prípade polopenzie. Ubytovanie poskytujeme na dvoch podlažiach v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách.

1. poschodie je zložené z:

  • 2x trojlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením, TV, rýchlovarná kanvica, WI-FI
  • 2x štvorlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením, TV, rýchlovarná kanvica, WI-FI

2. poschodie je zložené z:

  • 1x dvojlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením, TV, rýchlovarná kanvica, WI-FI
  • 1x trojlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením, TV, rýchlovarná kanvica, WI-FI
  • 1x štvorlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením, TV, rýchlovarná kanvica, WI-FI

V reštaurácii na Vás čaká tradičná slovenská domáca kuchyňa. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť a pingpongový stôl. V lete je možnosť grilovačky na čerstvom vzduchu, vonkajšie posedenie, pre Vaše deti je možnosť šmýkačky a hojdačky. Posedenie je zabezpečené zadarmo priamo vo dvore pred domom. Penzión je pokrytý WI-FI pripojením, ktoré je možné využívať počas celého pobytu hosťa.

Belianske Tatry - raj pre turistiku

Letná sezóna má svoje čaro. Je vhodná nielen pre turistiku, ale aj na prechádzky okolím, návštevou termálnych kúpalísk buď v neďalekom Poľsku v obci Tatranská Bukowina (22km) alebo AQUACITY Poprad (35km), Vrbov (15km). Pre milovníkov športových aktivít sú k dispozícii nielen tenisové kurty - Bachledova dolina, ale aj cykloturistika a bobová dráha (Bachledova dolina), vyhliadková veža (Bachledova dolina), kde sa v letnej sezóne možte vyviesť lanovkou. Samozrejmosťou strediska je požičovňa bicyklov.
64 €
114 €

Vyprší
24.9.2018
Kúpené
240x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
64 €
114 €

Vyprší
24.9.2018
Kúpené
240x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
Práve prezerá 51 ľudí
57
63
Práve prezerá 41 ľudí
59
Práve prezerá 130 ľudí