Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

All Inclusive/polpenzia a každý deň wellness v hoteli Eland*** s platnosťou do konca roka 2018.

48
Popis ponuky

Pozývame Vás do novovybudovaného hotela Eland*** v očarujúcom regióne Zamaguria. Nachádza sa v Spišskej Starej Vsi, vzdialenej iba 9 km od Červeného Kláštora. Nádherné prostredie v sebe snúbi neobyčajne krásnu prírodu, historické pamiatky či tradičnú slovenskú ľudovú architektúru. Služby poskytnú dokonalú rovnováhu pôžitkov na tele, ale ja na duši.

Vďaka rekonštrukcii sa hotelu ELAND*** rozšírila ubytovacia kapacita na 34 lôžok s možnosťou až 12 prístelok.

V penzióne sú nasledovné kapacity:

 • 6x dvojlôžková izba a možnosťou jednej prístelky /2p+1/
 • 7x dvojlôžková izba /2p/ 2x jednolôžková izba 1p/
 • 3x dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek /2p+2/

Bazén

V relaxačnom bazéne s rozmermi 11x 6 m nechýbajú vodné atrakcie ako whirlpool či vodopád. Po kúpaní si môžete dopriať oddych na krytej terase nad bazénom s barovým sedením a kapacitou 16 miest. Výhľad na okolitú prírodu vám poskytne nezabudnuteľný zážitok a spríjemní váš pobyt v Pieninách.

Vitálny svet

Komplex vodných a parných kúpeľov s kapacitou 15 – 20 osôb. Rozmaznávajte svoje telo aj ducha v lone prírody.

Nájdete tu:

 • Fínska sauna
 • Infra sauna
 • Parná sauna – inhalácia
 • Masážna sauna – vodná smršť – trysky
 • Vodná cesta (teplá a studená voda s ľadopádom)
 • Vodný dážď
 • Box s fínskym vedrom
 • Tapidárium

V spolupráci s penziónom Trattoria vám reštaurácia ponúka zdravé a chutné špeciality talianskej kuchyne. Pre návštevníkov penziónu je k dispozícii reštaurácia s kapacitou 18 miest, 10 miestny salónik a kaviareň s kapacitou 28 miest. V letných mesiacoch ponúka terasa kapacitu až 40 miest. Vaše detičky sa potešia detskému kútiku a vy sa zatiaľ môžete zabaviť pri hre biliardu alebo šípiek.

Vychutnajte si dobré jedlo v kolibe s kapacitou 20 miest. Na otočnom grile s dreveným uhlím vám zručný šéfkuchár pripraví špeciality slovenskej a talianskej kuchyne. Vôňa čerstvo upečeného šťavnatého, stredne prepečeného steaka... Pečené zemiaky s omamnou vôňou nakrájaného rozmarínu s kúskom topiaceho sa masla na vrchu... Šťavnatá, chrumkavá a voňavá grilovaná zeleninka...

S plochou 74 m2 ponúka naše fitness centrum výborné podmienky pre sústredenia športovcov.

V čase od 8.00 hod. do 20.00 hod. si môžete zahrať tenis v hale s US OPEN povrchom alebo na vonkajšom, antukovom tenisovom kurte.

Splavovať rieku Dunajec na pltiach. Začína každoročne od 15. apríla do 31. októbra a denne od 9.00 do 17.00 hod. Dunajec sa splavuje na tradičných drevených goralských pltiach, pričom plť vedú dvaja skúsení pltníci oblečení v goralskej veste a klobúku. Počas plavby rozprávajú o zaujímavostiach a histórii Pienin a pltníctva. Splav je dlhý 10 km a trvá približne 90 minút, cez celý kaňon rieky Dunajec a končí v obci Lesnica. Na cestu späť sa môžte využiť turistický autobus (premáva priebežne), taxi služba, horské bicykle alebo pešia turistika.

Výborná poloha penziónu ponúka návštevníkom množstvo možností na športovanie, rekreáciu a turistiku.

Pieninský národný park s Troma Korunami, Spišskou Magurou a Ľubovnianskou vrchovinou, ale aj typické goralské dedinky poskytujú pre vnímavého turistu množstvo krás. Cyklotrasy poskytujú dokonalé podmienky pre cykloturistiku, rybárom sa naskytuje možnosť rybolovu v čistých vodách Dunajca. Ďalšími lovnými tokmi sú Rieka, Lipničanka, Osturniansky potok, ktoré ešte dopĺňajú rybníky v Červenom Kláštore a Spišskej Starej Vsi. Veľká výmera lesov a bohatstvo poľnej zvery v Zamagurí poskytuje možnosti poľovania.
139 €
266 €

Kúpené
158x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
139 €
266 €

Kúpené
158x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 37 ľudí
30
Práve prezerá 35 ľudí
52
45