Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hotel Golden Golem - romantický pobyt v príjemnej časti Prahy s raňajkami a poukazom na večeru.

55
Popis ponuky

Príďte si oddýchnuť na pokojné miesto na okraji Prahy, odkiaľ sa ľahko dostanete do pražského centra. Skvelé zázemie na dobu dvoch alebo troch dní vám ponúkne ocenený Golden Golem Hotel *** sa štýlovo zariadenými izbami s dubovým nábytkom a reštaurácií s výbornou kuchyňou a vyhláseným príjemným aj reprezentatívnym interiérom.

Hotel Golden Golem*** sa nachádza v Prahe 8 Březiněvsi, na pozemku bývalej poľnohospodárskej usadlosti a pre svojich hostí má pripravené celkom 12 izieb s 26 lôžkami.

Štýlovo zariadené izby sú vybavené klimatizáciou, dubovým nábytkom vrátane písacieho stola, WiFi aj pevným pripojením na internet, trezorom, minibarom, fénom i TV / SAT s výberom filmových, športových, dokumentárnych a ďalších kanálov.

Aby váš spánok v hoteli bol čo najkomfortnejšie, venoval hotel špeciálnu pozornosť výberu luxusného posteľnej bielizne, ktoré dozaista prispeje k nerušenému hlbokému spánku.

Bezplatne je pre vás pri hoteli k dispozícii parkovisko, ktoré sa na noc zatvára.

Hotelová reštaurácia je široko ďaleko známa nielen svojím reprezentatívnym interiérom, s originálnou obrazovou výzdobou z rudolfínského obdobia, maľovanú majstrom štetce Milanom Víska z Prahy 8, ústretovú, milú obsluhou, usporadúvaním svadobných hostín, honosnými rauty a oslavami, ale aj ocenením od Václava Klausa, ktorý si miesto vybral pre rodinnú oslavu i nedeľný obed.

Na ponúkané špeciality sa môžete pozrieť TU.

Pre svoju výhodnú polohu, s dobrou dostupnosťou do centra Prahy, je hotel ideálnym miestom pre všetkých, ktorí si chcú užiť Prahu, ale zároveň sa vyhnúť ruchu veľkomesta a odpočinúť si na príjemnom, pokojnom mieste, ale aj pre tých, ktorí práve z Prahy radi na chvíľu odídu načerpať sily a pritom to späť domov majú doby kameňom.

Pri vašich potulkách Prahou odporúčame navštíviť turisticky významné miesta, medzi ktoré určite patrí: katedrála sv. Víta, Pražský hrad, Karlov most, Petřín, ale spomeňme aj ďalšie:

 • Malostranské námetie
 • Pražské Jezulátko
 • ostrov Kampa
 • Královská záhrada
 • palác Smiřických v Prahe
 • Petřín
 • Staroměstské náměstí
 • Židovská čtvrť (Josefov)
 • Václavské náměstí v Prahe
 • Národní divadlo v Prahe
 • Novoměstská radnice v Prahe
 • Villa Bertramka atd.

Praha Vianočná

Vianočný čas je v Prahe v znamení bohatej výzdoby a trhov, ktorým dominuje trhy na Staromestskom námestí. Trhy so svojou vlastnou atmosférou usporadúvajú ale aj iné mestské časti, takže je len na vás, akú vianočné Prahu budete chcieť objaviť.

Láka vás kultúra, poteší vás skutočne obrovské množstvo konaných podujatí - koncerty, divadlá, festivaly, divadlá, výstavy či exkurzie, odporúčame vyhľadať si podľa termínu Vášho pobytu aktuálny program TU.

Ak máte radi tajomstvom opradená či nevšedný miesta, doporučujeme vydať sa objaviť napríklad veterný mlyn, keltský menhir, najužší pražskú uličku na Malej Strane u Lužického semináre, kde prevádzka chodcov musí riadiť semafor, pretože dvaja proti sebe skrátka neprejdú alebo napríklad zasypaný bazén pod Barrandovským terasami.

Na nákupy vyrazte do známych obchodných centier ako je Palladium Praha, "Nový Smíchov", Staromestské námestie, narazíte tu na veľa známych obchodíkov s oblečením svetových značiek, ale aj maličké obchodíky so suvenírmi a drobným tovarom, v zapadnutých pražských uličkách. Päť minút od hotela autom je nonstop obchodné centrum Tesco Praha 8.

Iba kúsok od hotela máte do ZOO a botanickej záhrady, do unikátneho Morského sveta na Výstavišti alebo napríklad Svíčkárny RODAS v Šestajovicích, ktorá nadchne svojimi dielničkami hlavne deti.

www.hotel-golem.cz
29,59 €
66 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,59 €
66 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
Práve prezerá 37 ľudí
34
54