Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte svojej láske romantický gastronomický zážitok - Valentínske menu v Apollo Hoteli ****.

50
Popis ponuky

Už ste jedli takto úžasne pripravené jedlo? Reštaurácia hotela Apollo**** vás veľmi rada privíta a pohostí. Za svoje delikatesy získala niekoľko ocenení.

0,3 l Paradajková krémová polievka s bazalkovým olejom

300 g Penne s lososom paradajkovou omáčkou, rukolou a parmezánom

150 g Kurací steak v kruste z ružového korenia s mrkvovo-zázvorovým pyré, glazovanou cviklou a šalviovou omáčou

8 g Malinové mousse s mangovou omáčkou

Apollo Hotel sa stal známym aj vďaka Reštaurácii Sv. Huberta, ktorá je povestná najmä svojou kvalitnou a chutnou kuchyňou. Reštaurácia spĺňa všetky požiadavky na pracovné obedy a večere, ako aj na usporiadanie firemných a súkromných recepcií, osláv a plesov.

Okrem zverinových špecialít ponúka medzinárodné jedlá inšpirované francúzskou kuchyňou. Na svoje si prídu aj milovníci zeleninových šalátov, cestovín alebo ľahkých jedál z hydiny a rýb. Delikatesou sú určite výnimočné dezerty a múčniky domácej výroby. Pôžitok z dobrého jedla umocňuje jedinečný interiér v poľovníckom štýle a vysoko profesionálna a milá obsluha.

Apollo Hotel Bratislava **** poskytuje tradične kvalitnéslužby vysokej úrovne už dlhé roky. Patrí k stáliciam na trhu 4* hotelov, pričom postupne prešiel kompletnou rekonštrukciou v klasickom štýle a neustále sa modernizuje.

Nachádza sa v zóne novovytvoreného biznis centra Bratislavy vzdialenej asi 10 minút od historického centra mesta a je dominantou zrekonštruovaného Dulovho námestia. Hotel je dobre dostupný zo všetkých hlavných a diaľničných príjazdových smerov, priamo k hotelu Vás privedie najnovší most cez rieku Dunaj - Apollo.

Jeden z TOP 5 hotelov v Bratislave a jedna z 5 najlepších hotelových reštaurácií v Bratislave podľa nezávislého ekonomického týždenníka TREND - Trend TOP 2006, 2007, 2008, 2009 a jeden z TOP 3 hotelov a TOP 3 hotelových reštaurácií na Slovensku podľa ZHR SR (2004 - 2007).
13,50 €
27 €

Kúpené
72x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
13,50 €
27 €

Kúpené
72x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
13
13
6