Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Wellness pobyt v nadmorskej výške 1346 m n. m. neďaleko Štrbského plesa v hoteli FIS***.

42
Popis ponuky

Objavte horský hotel FIS***, najväčší hotelovo-športový komplex vo Vysokých Tatrách, situovaný priamo pod ich majestátnymi štítmi v nadmorskej výške 1 346 m n. m.

Práve lokalita z neho vytvára skutočnú oázu pre športovcov hľadajúcich tie najlepšie podmienky pre kvalitný tréning, ako aj pre ľudí túžiacich po dokonalom relaxe v srdci slovenských veľhôr. Navyše, Hotel FIS*** ako prvý dog friendly hotel vás rád privíta aj s vašim psíkom.

Ubytujte sa len pár krokov od lyžiarskych svahov, turistických chodníkov a užite si blízkosť i všetky aktivity počas dovolenky na Štrbskom Plese naplno.

Izba Štandard Twin s oddelenými lôžkami

Vynovené izby Štandard Twin sú pre turistiku ako stvorené. Menšie útulné izby s 2 samostatnými lôžkami sú ideálne na aktívny relax. Väčšina z izieb ponúka aj výhľad z balkóna. Každá z izieb má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom.

 • Rozloha izby: od 14 m
 • Bezplatné WiFi pripojenie majú hostia k dispozícii v spoločných priestoroch hotela.

Izba Štandard Double s manželskou posteľou

V tejto kategórii sú k dispozícii vynovené dvojlôžkové izby s manželskou posteľou. Väčšina izieb ponúka možnosť jednej prístelky. Väčšina izieb ponúka výhľad z balkóna.

 • Rozloha izby: od 17 m2
 • Bezplatné WiFi pripojenie majú hostia k dispozícii v spoločných priestoroch hotela.

Izba Rodinná

V tejto kategórii ponúkame vynovené izby s horskou atmosférou, kde sa nachádza manželská posteľ s pohodlným gaučom. Niektoré izby ponúkajú aj výhľad z balkóna.

 • Rozloha izby: od 25 m2
 • Bezplatné WiFi pripojenie majú hostia k dispozícii v spoločných priestoroch hotela.

Vysoká nadmorská výška a očarujúca okolitá príroda robia wellness hotela FIS*** výnimočným. Nechajte sa rozmaznávať v Natural Wellness a vychutnajte si jedinečné procedúry.

Wellness centrum v štýle horskej lúky sa nachádza vo výške 1346 m n. m. Už samotná poloha podporuje tvorbu červených krviniek a zlepšuje zdravotný stav človeka, nadmorská výška ovplyvňuje bunečné funkcie a metabolizmus, ktoré majú pozitívny vplyv na celkovú výkonnosť a harmonizáciu tela.

Skombinujte nespočetné tatranské poklady, nedotknutú prírodu a krištáľovo čistý vzduch s wellness centrom hotela FIS*** pre zregenerovanie tela a nabratie vitality – k dispozícii sú vám:

 • fínska sauna s vôňou eukalyptu,
 • parná sauna s bylinkovou vôňou,
 • infrasauna,
 • vírivka,
 • tepidárium,
 • masážne miestnosti.

Hotel FIS*** je skutočným rajom pre športovcov a milovníkov aktívneho životného štýlu. Vďaka svojej polohe a vysokej nadmorskej výške (1346 m n. m.) je skvelým miestom na najlepšie športové výkony. Vysoká nadmorská výška je totiž dôležitým faktorom pre celkovú výkonnosť, ovplyvňuje metabolizmus a bunečné funkcie.

Profi športové vybavenie

K najlepším športovým výkonom ponúka hotel svojim hosťom profesionálne športové vybavenie:

 • fitness centrum – zariadené profesionálnymi posilňovacími prístrojmi značky TECHNOGYM a troma stacionárnymi bicyklami
 • Wellness & Spa - vírivka, infrasauna, fínska sauna, parná sauna s vôňou eukalyptu, tepidárium, odpočívareň a masérske miestnosti
 • športovú halu s rozmermi 26 x 18 x 6 m
 • špeciálne športové masáže a wellness ošetrenia
 • najväčší areál bežeckého lyžovania na Slovensku priamo pred hotelom
 • zjazdovky priamo pred hotelom
 • skokanské mostíky priamo pred hotelom – často využívané na beh do vrchu, po schodoch
 • turistické chodníky priamo od hotela
 • stolný tenis
 • biliard
 • špeciálna strava prispôsobená tréningovému programu na objednávku

Svetlom zaliata reštaurácia s terasou je ideálnym miestom na povzbudzujúcu rannú kávu. Domáce chute a výhľad vám poskytnú energiu a naštartujú vás na dobrodružný deň v horách. Počas dňa reštaurácia ožíva štrnganím príborov počas obedov či večerí podávaných formou švédskych stolov. Športovým klubom radi pripravíme špeciálnu stravu prispôsobenú tréningovému programu.

Príjemné posedenie s priateľmi si môžete dopriať vo vynovenom lobby bare a kaviarni s výhľadom na smaragdový les a jeden zo symbolov Štrbského Plesa – skokanské mostíky. Doprajte si výbornú kávu, chutný koláč či aperitív po vzrušujúcom dni strávenom v čistej tatranskej prírode.

Najstarší a najviac navštevovaný národný park na Slovensku založený v roku 1949, v ktorom sa nachádza najvyšší štít Slovenska – Gerlachovský štít 2655 m n.m.Najvýznamnejším symbolom Vysokých Tatier je kamzík tatranský, svišť a orol skalný, no nájdete tu na rozdiel od Álp aj medveďa hnedého, vlka alebo rysa.

Spoznajte pôvod tatranskej prírody. Či už sa vyberiete pešo po turistických chodníkoch alebo na bicykli, Vysoké Tatry vám odhalia svoje tajomstvá. Zhlboka sa nadýchnite čerstvého tatranské vzduchu a nechajte sa unášať jedinečnou atmosférou a nádhernými výhľadmi.

Tatry – majestátny symbol Slovenska. Záhadné a poprepletané dych vyrážajúcimi zákutiami. Unikátnosť regiónu Tatry spočíva tiež vo vysokej koncentrácii prírodných a kultúrnych zaujímavostí na relatívne malom území.

V okruhu 50 km sa črtá jedinečná príležitosť spoznať 4 z 9 slovenských národných parkov. Prírodný rezervoár regiónu Tatier skrýva unikátne rastlinné a živočíšne druhy, z ktorých niektoré je možné nájsť iba na tomto území.

Spádová oblasť Vysokých Tatier je tiež popretkávaná vzácnymi historickými pamiatkami v podobe hradov, skanzenov a kostolov, z ktorých mnohé sú zaradené medzi pamiatky UNESCO. Na území Slovenska je 13 sprístupnených jaskýň, všetky sú vyhlásené za národné prírodné pamiatky a až 5 z nich sa nachádza na území regiónu Tatier.
146 €
251 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
146 €
251 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

34
Práve prezerá 37 ľudí
40
Práve prezerá 44 ľudí
58
31