Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rodinný wellness pobyt v penziónoch San André vo Vyšných Ružbachoch s polpenziou či All inclusive.

53
Popis ponuky

Komplex penziónov San André je situovaný v oblasti Zamaguria, v obci Vyšné Ružbachy, neďaleko Kúpeľov Vyšné Ružbachy a lyžiarskeho strediska Skipark Vyšné Ružbachy. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov i firemné partie.

Lokalita poskytuje mnoho možností ako zmysluplne využiť voľný čas. Okrem kúpeľných procedúr a lyžovačky v zime sa tu možno venovať turistike (v okolí je množstvo značených turistických chodníkov), kúpaniu v unikátnom prírodnom travertínovom kráteri a pre umeniachtivých návštevníkov je tu sochárske sympózium pod holým nebom.

Blízko je Chodník korunami stromov v Bachledovke aj pôvabný Ľubovniansky hrad. Dunajec v Pieninách zas láka k splavovaniu na pltiach.

Penzión*** San André

Penzión San André je ideálny pre rodiny s deťmi. Má k dispozícii reštauráciu, bazén s vírivkami a protiprúdmi, saunu ( fínsku a infra ), multifunkčnú športovú halu (tenis, basketbal, volejbal, floorbal atď.), fitness, altánok s možnosťou opekania a grilovania, vonkajšie ihrisko a dva detské kútiky (veľký a pri reštaurácii).

 • 8x dvojposteľová izba
 • 1x jednoposteľová izba
 • Možnosť 13 prístelok
 • Kapacita spolu: 30 miest

Dependance** San André

Dependance San André sa nachádza asi 3 minúty od San André I., priamo na svahu Skiparku Vyšné Ružbachy. Je vhodný najmä pre milovníkov prírody a v zimnej sezóne pre lyžiarov. Hostia si môžu vychutnať pohľad na denné aj nočné zjazdovky Skiparku z pohodlia svojej izby.

Priamo v objekte sa nachádza bufet, ktorý je otvorený nielen cez deň, ale v zime aj počas večerného lyžovania.

Stravovanie hostí je zabezpečené v penzióne*** San André v podobe polpenzie (raňajky a večere) vo forme bufetových stolov. Môžete si vybrať aj pobyt s All inclusive, kde máte okrem polpenzie aj denne neobmedzenú konzumáciu nápojov v Lobby bare hotela v čase 12.00 -21.00 hod. z ponuky nápojového lístka pre túto službu.

Okrem kvalitného ubytovania poskytujú v San Adré aj tieto služby:
 • Reštaurácia s kaviarňou a kvalitnou kávou

 • Bazén vírivkami a protiprúdmi

 • Sauna (infra a fínska)

 • Detský kútik pri reštaurácii

 • Vonkajšie detské ihrisko (domček so šmýkačkou, pieskoviskom a hojdačkami)

 • Altánok s grilom a posedením

 • Vonkajšia terasa s posedením a výhľadom na svah

 • Multifunkčná športová hala s US povrchom (tenis, volejbal, basketbal, floorbal)

 • Fitness

 • Veľký detský kútik pri športovej hale

 • Športovo-relaxačná časť haly (stolný futbal, stolný tenis, billiard)

 • Kongresová miestnosť pre 50-70 osôb
Kúpele Vyšné Ružbachy (960 m)

Vyšné Ružbachy sú známe termálnymi prameňmi, ktoré majú liečebné využitie. V kúpeľoch sa dodnes využíva deväť minerálnych prameňov hydrouhličitanového a vápenatohorečnatého typu.

Ružbašský kráter (850 m)

Kúpele sa preslávili aj svojím termálnym kúpaliskom či chráneným prírodným výtvorom travertínovým jazierkom v tvare krátera (priemer 20 m, termálna voda s teplotou 23 °C). Nájdete tu nielen liečivú vodu a vynikajúce podmienky pre oddychové prechádzky, ale aj krásne sochy, ktoré obklopujú kúpeľný park. Prírodná galéria 104 sôch z travertínu pochádza od umelcov zo štrnástich krajín ako pozostatok medzinárodných sochárskych sympózií, ktoré sa tu konajú už od roku 1964.

Termálne kúpalisko Izabela (1 km)

Termálne kúpalisko Izabela vo Vyšných Ružbachoch pozostáva zo štyroch vonkajších bazénov. K dispozícii je aj vnútorný termálny bazén, ktorý je v prevádzke celý rok. V ponuke je aj balneo program, wellness program, ako aj možnosti športového vyžitia. Viac na www.ruzbachy.sk.

Turistika a rekreácia

Oblasť Vyšných Ružbách ocenia hlavne milovníci turistiky a rekreácie v prírode. Spišská Magura a Pieninský národný park na to poskytujú ideálne podmienky.

Splav Dunajca

Najväčšou atrakciou pieninskej turistiky je plavba na typických goralských pltiach. Dunajec vyhĺbil v pohorí Pienin obrovskú úzku a kľukatú tiesňavu dlhú 9 km. Vydajte sa ho zdolať na pltiach a spoznajte kus krásnej prírody v Pieninskom Národnom Parku. Samotná plavba z Červeného Kláštora po ústie Lesnického potoka trvá asi 1 hod. a 45 minút.

Plavbu po Dunajci za akciovú cenu si môžete kúpiť TU.

Ľubovniansky hrad (10 km)

Čiastočne zachovaný a zrekonštruovaný hrad na vápencovom kopci (548 m n. m.) nad ľavým brehom rieky Poprad, dominanta Ľubovnianskej kotliny. V zachovanej časti hradu sa nachádza múzeum, súčasťou ktorého sú: historická expozícia, expozícia dobového nábytku a chladných zbraní a expozícia zoznamujúca návštevníkov so životom a rodokmeňom posledných majiteľov hradu – rodu Zamoyských.

Na hrade je aj výstavná miestnosť, kde sú každoročne výstavy počas sezóny. v podzemí je zachovalá mučiareň.

Chodník korunami stromov (19 km)

Iba 19 km od penziónov San André, v srdci Bachledovej doliny, nájdete nový unikátny Chodník korunami stromov. Len počas prvého víkendu po svojom septembrovom otvorení prilákala vyše 12-tisíc ľudí.

(ilustračné foto)

Na 600 metrov dlhej trase vo výšinách spoznáte prírodu z úplne iného uhla. Z 32-metrovej veže budete mať štíty Belianskych Tatier, Pieniny aj Zamagurie ako na dlani. Počas prechádzky sa taktiež niečo aj naučíte vďaka množstvu informačných tabúľ o miestnej faune a flóre. Vhodné pre všetky vekové skupiny.
99 €
212 €

Kúpené
218x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
212 €

Kúpené
218x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
Práve prezerá 116 ľudí
38
Práve prezerá 53 ľudí
35
7