Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dokonalý relax v Kúpeľoch Lúčky s plnou penziou, liečivou termálnou vodou a procedúrami.

45
Popis ponuky

KÚPELE LÚČKY (621 m n. m.) ležia pod úbočím Choča na rozhraní Oravy a Liptova, len 14 km od Ružomberka. Komplex sa nachádza v tichom horskom prostredí a pobyt v ňom predstavuje oddych od každodenného rušného života, o čom sa môžete presvedčiť aj vo videu so Štefanom Skrúcaným v relácii Na zdravie v kúpeľoch!

Kúpele sú vhodné pre všetky vekové kategórie a ponúkajú rôzne druhy pobytov – liečebné, liečebno-preventívne, víkendové, seniorské, programové pre ženy a pre mužov či turistické. Termálna voda s vysokým obsahom vápnika a železa lieči pohybový aparát, gynekologické ochorenia, stavy po onkologických operáciách, nervové choroby i choroby z povolania.

Vitajte v prvom kúpeľnom hoteli na Liptove, ktorý je určený na aktívny oddych, regeneráciu a liečbu pre rodiny. Už samotný názov KUBO evokuje región, v ktorom je tento hotel situovaný. Liptov je známy svojimi tradíciami, bohatou históriou a prírodnými krásami.

Cestovným ruch má dlhú históriu aj v jediných kúpeľoch na Liptove s liečivou vodou - v KÚPEĽOCH LÚČKY. Kúpeľný areál v krásnom horskom prostredí s čistým vzduchom a všadeprítomnou zeleňou dodáva tomuto miestu atmosféru pobytu v prírode, spojenú s bohatou históriou regiónu.

Novootvorený Kúpeľný hotel KUBO*** ponúka komfortné a moderné ubytovanie aj pre viacčlenné rodiny a možnosť využiť všetky výhody kúpeľného prostredia. K dispozícii je viac než 120 lôžok.

Priamo v Kúpeľnom hoteli KUBO*** je jedáleň s kapacitou 80 miest v ktorej je podávaná polpenzia formou bufetových stolov. Jedlá sú pripravované z čerstvých potravín so zreteľom na široký výber a zdravú stravu podľa zamerania kúpeľov.

 • Podávanie raňajok: 7.00 – 9.00 hod.
 • Podávanie večere: 18.00 – 20.00 hod.

Na prízemí Kúpeľného hotela KUBO*** môžu návštevníci nájsť Lobby bar so širokou ponukou nápojov a priestorom na príjemné posedenie.

 • Otváracia doba: PO - NE 14.00 – 22.00 hod.

Pre najmenších je v Kúpeľnom hoteli KUBO*** pripravený detský kútik, kde sa môžu dosýta vyblázniť.

Súčasťou celoročne otvoreného AQUA - VITAL Parku je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33 °C a rozličnými atrakciami, akými sú napríklad vzduchové lehátka, protiprúd, vodná čaša, podhladinové osvetlenie, masážne trysky a chrliče vody. Vonkajší sedací bazén s minerálnou vodou s teplotou 36 – 38 °C je skvelým miestom na uvoľnenie a nerušený relax.

K dispozícii máte aj vnútorný minerálny bazén s teplotou vody 33 – 35 °C. S bazénmi je priamo spojený vitálny (saunový) svet, ktorého interiér spolu s modernými technológiami je prispôsobený potrebám klientov.

Horúci vzduch v saune vyvoláva potenie a vylučovanie škodlivých látok, otvára póry, zlepšuje prekrvenie a zároveň pôsobí upokojujúco a relaxačne. Súčasťou vitálneho sveta sú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha a sprcha – dážď.

Snack bar je vybavený širokou ponukou jedál a nápojov systém á la carte či banketkou pre uzavretú spoločnosť.

Vonkajší Vitálny svet doplnil ponuku celoročne otvoreného AQUA - VITAL Parku. Pre hostí je pripravená fínska sauna, v ktorej môže relaxovať v sede až 16 ľudí. Skvelé osvieženie poskytne aj nový ochladzovací bazén. Pre tých, ktorí vyhľadávajú radšej oddych vo vode, je k dispozícii jacuzzi pod holým nebom.

Súčasťou wellness je aj soľná jaskyňa – mokrá, suchá, jacuzzi so slanou vodou pripravenou z morskej soli, fínska sauna, infrasauna a ochladzovacia kaďa.

V soľnej jaskyni si klienti môžu vychutnať oddych pri relaxačnej hudbe a vyskúšať jej liečivé účinky, ktoré majú priaznivý vplyv na:

 • pohybový aparát
 • dýchacie cesty
 • krvný obeh
 • zažívaciu sústavu
 • dysfunkciu nervovej sústavy
 • reumatologické choroby
 • zápal dutín
 • dermatologické ochorenia
 • pri nadváhe

Kúpele LÚČKY sa môžu pochváliť krásnym prostredím s čistým vzduchom a množstvom zelene, ktorá už sama o sebe pôsobí mimoriadne upokojujúco.

Liptovská Mara

Liptov, jeden z najkrajších regiónov Slovenska, je medzi turistami obľúbený pre svoju očarujúcu prírodu, kultúru a množstvo atrakcií. Milovníci hôr si môžu vybrať z veľkého množstva turistických trás a nadšenci cyklistiky zas majú k dispozícii až 300 km označených ciest. Okolo Liptovskej Mary ich vedie hneď niekoľko.

Vlkolínec

Miestna časť Ružomberka je najviac zachovanou rezerváciou ľudovej architektúry na Slovensku. Čisto drevená obec bola v decembri 1993 zapísaná do zoznamu Svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO.

Ďalšie tipy

Archeoskanzen Havránok – Liptovská Mara, Liptovský hrad - Kalameny, hrad Likava, celodrevený artikulárny kostol – Svätý Kríž, múzeum liptovskej dediny - Pribylina, Demänovská jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa, Oravský hrad, múzeum oravskej dediny Zuberec, hrad Strečno, Western city – Šiklúv mlyn a iné.
199 €
360 €

Vyprší
18.6.2018
Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
199 €
360 €

Vyprší
18.6.2018
Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
Práve prezerá 41 ľudí
40
Práve prezerá 37 ľudí
59
Práve prezerá 37 ľudí
18
Práve prezerá 47 ľudí