Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zimný pobyt s neobmedzeným wellness a polpenziou v tatranskom hoteli Sipox***.

42
Popis ponuky

Hotel Sipox*** sa nachádza v malebnom údolí pri obci Štrba s výhľadom na štíty Vysokých Tatier. Tie vďaka svojim klimatickým podmienkam a čistému vzduchu lákajú množstvo turistov a návštevníkov. Sú tu vynikajúce podmienky na turistické vychádzky a horolezectvo.

Hotel prešiel v druhej polovici roka 2015 kompletnou rekonštrukciou. Ubytovacia kapacita hotela je tak po novom až pre 60 osôb.

Hostia majú na výber ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových, rodinných izbách (2+2) a apartmáne. Všetky izby a apartmán disponujú vlastným sociálnym zariadením + sprcha alebo vaňa.

K vybaveniu izieb a apartmánu patrí TV/SAT, Wi-Fi internet, telefón. V apartmáne nechýba moderne zariadená obývacia časť s bio krbom.

​V hoteli sa nachádza reštaurácia s kapacitou 60 miest a salónik s kapacitou 20 miest. Obe miestnosti je možné využiť na oslavy, rokovania a pracovné stretnutia. Pre deti pripravia v reštaurácii detské porcie jedál.

Špecialita kuchyne – jedlá z diviny sú špecialitou hotelovej reštaurácie.

Deň plný aktivít môžete zavŕšiť s drinkom v ruke vo vkusne zariadenej zimnej záhrade.

Pre najmenších je pripravený detský kútik v reštaurácii, detský bazén v Relaxcentre aj vonkajšie ihrisko s preliezačkami a hojdačkou.

Vďaka ubytovaniu v hoteli máte v cene aj neobmedzený vstup do RELAXCENTRA medzi 9.00 – 21.00 hod.: vnútorný plavecký bazén, detský bazén, vírivka.

Vybavenie hotela:

 • bazén
 • detský bazén
 • vírivka
 • sauny (fínska sauna, parná sauna)
 • masáže
 • fitness
 • ubytovanie možné s domácim zvieratkom
 • uzavreté hotelové parkovisko
 • v lete možnosť využitia hotelovej terasy
 • ohnisko
 • požičovňa bicyklov
 • stôl na stolný tenis (pingpong)
 • detské ihrisko
 • volejbalové ihrisko

Turistika

Naplňte si pľúca čerstvým tatranským vzduchom a doplňte si energiu do každej bunky svojho tela. Vyberte sa pešo po turistických chodníkoch a Vysoké Tatry vám odhalia svoje tajomstvá. Nechajte sa unášať jedinečnou atmosférou a nádhernými výhľadmi. Vysoké Tatry ponúkajú množstvo trás na objavovanie v každom ročnom období.

500 m od hotela nájdete miestnu autobusovú zastávku. 1 km od hotela je železničná stanica v Štrbe.

Okolie

Štrbské pleso (7 km)

Štrbské pleso (1 346 m n. m.) je najznámejšie a najnavštevovanejšie tatranské pleso. Užite si úchvatnú krajinu. Objavte jedinečnú prírodu, v ktorej nájdete belasé plesá, rozbúrené vodopády, pokojné horské doliny, ostré štíty národného parku, ako aj fascinujúci svet zvierat a rastlín. Ide o najtypickejšie morénové jazero vo vysokých Tatrách. Spája Furkotskú a Mlynickú dolinu.

Važecká jaskyňa (9 km)

V roku 1968 bola jaskyňa vyhlásená za chránený prírodný výtvor. Sprístupnených je 230 m pohodlnou prehliadkovou trasou. Podzemné priestory vznikli erozívnou a korozívnou činnosťou vôd Bieleho Váhu, preto majú priestory jaskyne tvar nízkych priestranných sál, sčasti vyplnených riečnymi nánosmi. Nájdeme tu zátišia bohato zdobené sintrovými nátekmi a mladými kvapľami rôznych tvarov a farieb. Medzi najpozoruhodnejšie patrí 2 m vysoký a 80 cm široký kvapľový stĺp či Biele záclony v Húskovej sieni, Koralové jazierko v Jazierkovej sieni, Galéria a Zbojnícka komora. V riečnych usadeninách sa zachovali kosti medveďa jaskynného (Ursus speleus).

Gerlachovský štít (12 km)

Najvyšší vrch a jeden z najmohutnejších masívov Tatier, Slovenska aj celých Karpát. Gerlachovský štít (2 654 m n. m.) je pre svoju výšku, dostupnosť a krásnu horskú scenériu jedným z najnavštevovanejších vrcholov. Výstup na Gerlachovský štít je povolený len so sprievodom horského vodcu. Najpopulárnejší turistický výstup je zo Sliezskeho domu cez Velickú próbu.

Starý Smokovec - Hrebienok (13 km)

Najstaršia tatranská osada a jedno z najvýznamnejších centier cestovného ruchu v Tatrách. Na Hrebienok sa z neho dá najpohodlnejšie dostať asfaltovou cestou, pozdĺž ktorej vedie pozemná lanovka.

Morskie Oko v Poľsku (16 km)

Morskie Oko je najväčšie a najnavštevovanejšie tatranské jazero. Vedie z neho trasa na Rysy - najvyšší vrch Poľska (2 499 m. n m.). Ide o pomerne náročnú, no napriek tomu obľúbenú trasu.

Poprad (16 km)

Vďaka svojej polohe ho prezývajú aj "vstupnou bránou do Vysokých Tatier". Medzi jeho najvýznamnejšie pamiatky patrí Kostol sv. Juraja s oltárom Majstra Pavla z Levoče. V historickom centre je najvýznamnejšou pamiatkou Kostol sv. Egídia.

Lomnický štít (18 km)

Druhý najvyšší vrch Tatier (2 640 m n. m.). Na jeho vrchole je najvyššie položené observatórium na Slovensku, astronomické aj meteorologické pracoviská SHMÚ. Štít nie je prístupný po klasickom turistickom chodníku, ale dostanete sa naňho visutou lanovkou zo Skalnatého plesa.

Zakopané (30 km)

Zakopané je jedným z najznámejších turistických miest v Poľsku. Za svoju popularitu vďačí rôznym atrakciám, ktoré ponúka svojim návštevníkom. V lete sú to náročné lezecké možnosti na strmých skalách Vysokých Tatier, ako aj nenáročné, prístupné pre každého.

Tatranský národný park

Najstarší a najviac navštevovaný národný park na Slovensku založený v roku 1949, v ktorom sa nachádza najvyšší štít Slovenska – Gerlachovský štít 2655 m n.m.Medzi najvýznamnejšie symboly Vysokých Tatier patria kamzík tatranský, svišť a orol skalný, no nájdete tu na rozdiel od Álp aj medveďa hnedého, vlka alebo rysa.

Možnosti na kúpanie

AquaCity Poprad - 13 termálnych a relaxačných bazénov, tobogany, moderné wellness.

Thermal park Vrbov - desať bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26 - 38 °C.
129 €
224 €

Vyprší
20.2.2019
Kúpené
226x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
129 €
224 €

Vyprší
20.2.2019
Kúpené
226x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
62
Práve prezerá 48 ľudí
43
51
Práve prezerá 44 ľudí