Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Neodolateľná takmer 2-kg mäsová misa pre 4 osoby či 900 g misa pre dvoch v reštaurácii Kozia brána.

54
Popis ponuky

Plánujete poriadnu hostinu a hľadáte reštauráciu s príjemným prostredím, super polohou a tradične dobrým českým pivom? To všetko nájdete v reštaurácii Kozia brána, kde si za skvelú cenu môžete vychutnať poriadnu porciu chutného mäska. Hostina sa môže začať a je na vás koľko kupónov využijete. Pred tým si ale pozrite čo na vás čaká. Parádna porcia čo poviete? Vôňu a chuť rezníkov je však najlepšie preveriť osobne, tak ako sme spravili my.

Reštaurácia Kozia brána bola už v minulosti známa dobrým čapovaným pivom. Okrem tradične čapovaného Budvaru vám radi ponúknu aj špecialitu na 4. pípe, momentálne obľúbený Erdinger Weissbier. Tí z vás, ktorí dávajú prednosť vínku, si určite vyberú z vínnej karty. V ponuke je tiež káva Lavazza a široký výber kvalitných čajov Dilmah.

Reštauráciu nájdete na Kozej ulici v bratislavskom podhradí iba 200 m od autobusovej zastávky Zochova (smer Petržalka). Čaká tu na vás príjemné štýlové prostredie na ničím nerušené stretnutia s priateľmi, rodinou či spolupracovníkmi.

  • oddelenú barovú časť s kapacitou 25 osôb
  • príjemnú kaviarenskú časť s kapacitou približne 20 osôb
  • nefajčiarsku reštauračnú časť s kapacitou do 45 osôb
  • klimatizáciu
  • wifi pripojenia
  • 5x denné menu

9,90 €
21,60 €

Kúpené
256x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
21,60 €

Kúpené
256x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
13
6
13