Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka uprostred lesa v HORSKEJ CHATE OREŠNICA*** + dieťa do 12 rokov s polpenziou zadarmo.

47
Popis ponuky

HORSKÁ CHATA OREŠNICA*** je štýlový a útulný hotel s chatovou osadou, ktorý je situovaný v srdci Západných Tatier v jednej z najkrajších a najatraktívnejších lokalít Slovenska – Račkovej doline. Hotel je celoročne ideálnym miestom pre dovolenku, relax, dobrodružstvo….

HORSKÁ CHATA OREŠNICA*** vám ponúka ubytovanie v štýlovo zariadených izbách ponúkajúcich komfort, priestrannosť a dychberúci výhľad na okolitú prírodu, ktorý dotvára typickú horskú atmosféru. Všetky izby sú štandardne vybavené LCD TV, bezplatným wifi pripojením, vlastným sociálnym zariadením. Časť izieb ponúka aj priestranný balkón s výhľadom na jazierko. V areáli hotela sú situované chatky typu „Alpina“, ktoré ponúkajú príjemné ubytovanie v spojení s čarovnou atmosférou prostredia Račkovej doliny.

2-LÔŽKOVÁ IZBA

APARTMÁN

DELUXE CHATA KRIVÁŇ

DEPENDANCE APARTMÁN

CHATKY (JAKUBINA, BYSTRÁ, OSTREDOK, BARANEC, KLIN)

Hotelová reštaurácia, ktorá sa nesie v poľovníckom štýle ponúka pre hostí príjemné posedenie s kapacitou cca. 60 osôb. Pre ubytovaných hostí je možnosť si objednať pobyty s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou. Raňajky sú poskytované formou švédskych stolov. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii aj detské stoličky.

Moderne zariadený denný bar s ponukou alko, nealko, teplých nápojov, čapovaného piva a miešaných drinkov, ktoré si môžete vychutnať aj na letnej terase.

V prípade, že máte záujem si zahrať stolný tenis, biliard alebo stolný futbal, je vám to k dispozícii v dvoch spoločenských miestnostiach. Bližšie informácie Vám budú poskytnuté na recepcii hotela.

Hostia môžu v rámci pobytových balíčkov a pri ubytovaní na 2 a viac nocí zdarma využívať wellness centrum a 25 m plavecký bazén v Alexandra Wellness Hoteli v Liptovskom Jáne. Alexandra Wellness Hotel je vzdialený cca. 23 km.

V areáli hotela sa nachádza aj výbeh s poníkmi a kozou, priateľský novofunlandský psík Lila, ktorého je možné vziať aj na prechádzku a v spoločenskej miestnosti dve činčily a syseľ richardsonov. Samozrejmosťou je aj možnosť priniesť si so sebou svojho domáceho miláčika. Za hotelom je pre najmenších pripravená detská preliezka so šmykľavkou a hojdačkou.
183 €
348 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
183 €
348 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

39
50
16