Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt pri národnom parku s voľnou konzumáciou vína a privátnym wellness v penzióne U Tří Jasanů.

41
Popis ponuky

Penzión U Tří Jasanů vám ponúka ubytovanie v pokojnom prostredí v okrajovej časti mesta Znojmo. Samozrejmosťou je možnosť parkovania priamo pred penziónom, požičovňa bicyklov a pripojenie k internetu cez Wi-Fi zdarma. Ubytovanie je možné v 1-, 2-, 3- a 4-lôžkových izbách.

Vnútorná kapacita reštaurácie je 50 miest, vonkajšia záhradka ponúka na sedenie ďalších 60 miest. Neoddeliteľnou súčasťou je súkromný salónik vhodný pre usporiadanie akejkoľvek súkromnej akcie či len posedenie pre ubytovaných hostí. Reštaurácia je otvorená každý deň od 8.00 do 21.00 hod., v piatok a v sobotu potom až do 23.00 hod..

O rýdzo domácu kuchyňu a ponuku jedál vidieckeho štýlu sa stará tím kuchárskych majstrov. Samozrejmou súčasťou ponuky je čapované plzenské pivo, domáce limonády a káva Mathia z miestnej pražiarne, ktorú vám milá a profesionálna obsluha pripraví v nespočetných variantoch. Kuchyňa si zakladá hlavne na čerstvosti všetkých ingrediencií.

Víno

Vyberať si môžete z kvalitných vín z vinárstva Hnanice, Znovín Znojmo a od miestnych vinárov. V prípade záujmu pre vás pripravia riadenú degustáciu.

Fínska sauna - sauna je odpradávna symbolom odpočinku, relaxácie a zdravia. Saunovanie výrazne posilňuje imunitný systém človeka. V saune dochádza k odplavovaniu škodlivých látok z organizmu, uvoľnenie dýchacích ciest a celkovej relaxácii. Saunovanie je tiež prospešné pre srdce.

Parná sauna - alebo aroma kúpeľ je kombináciou relatívne nízke teploty a veľmi vysokej vlhkosti. Slúži na posilnenie zdravia, uvoľnenie a regeneráciu. Využite skvelé účinky pary, vypoťte sa a zbavte sa tak škodlivín. Vlhký vzduch pôsobí tiež blahodarne na dýchacie cesty a pokožku.

Vírivka (hydromasážna vaňa) - podvodná masáž sa efektívne používa na liečebné alebo relaxačné celotelové masáže, vyvoláva maximálnu mieru celkovej relaxácie organizmu.

V prípade záujmu si za príplatok môžete objednať niektorú z procedúr.

Masáže - cieľom každej masáže by mala byť jednak fyzická, ale tiež predovšetkým psychická úľava od každodenného stresu, uvoľnenie a upokojenie mysle:

 • Relax therapy - odbúrava stres, upokojuje myseľ a podporuje zdravší spánok
 • Reflexná masáž nôh - pri masáži chodidiel sa stláčajú reflexné body na nohách. Pri stlačení bodov dochádza k prekrveniu orgánov a veľkej úľave v chodidlách. Reflexným pôsobením na príslušné miesta na chodidle môžeme pozitívne ovplyvniť všetky procesy v tele
 • Medová - blahodarné očistné a revitalizujúce účinky medu poznali dávno v histórii už naši predkovia. Medová masáž sa začala používať najprv v Rusku, odkiaľ sa postupne rozšírila do celého sveta. V súčasnosti sa radí k veľmi obľúbeným masážam, pretože okrem relaxácie mysle i tela prináša tiež jeho očistu
 • Cukrová (peeling) - prírodné kryštály cukrovej trstiny šetrne odstraňujú odumreté kožné bunky a zanechávajú pokožku hydratovanú, hodvábne hladkú a plnú vône
 • Lávové kamene - príjemná hrejivá masáž, ktorá prináša hlboké uvoľnenie celého tela aj mysle, odstraňuje napätie a stres. Masáž lávovými kameňmi patrí medzi najlepšie terapie na relaxáciu organizmu, vykonáva sa pomocou špeciálnych masážnych hmatov a za použitia teplých kameňov

Kozmetika: celkové ošetrenie pleti, odlíčenie a povrchové čistenie pleti, peeling - odstránenie odumretých buniek, hĺbkové čistenie, relaxačná masáž pleti, maska ​​podľa typu pleti (vitamínová, hydratačná, Q10, regeneračná, liftingová), úprava obočia a záverečné ošetrenie pleti krémom, za použitie dermatologickej biokozmetiky značky SynCare.

Cenník wellness a procedúr nájdete TU.

Penzión sa nachádza neďaleko Národného parku Podýjí a blízko to máte aj k rôznym pamiatkam v okolí.

Hrady a zámky:

 • Starý zámok Jevišovice (19 km)
 • Štátny zámok Vranov nad Dyjí (19 km)
 • Zrúcanina hradu Cornštejn (27 km)
 • Hrad Bítov (29 km)
 • Zámok Moravské Budějovice (31 km)
 • Zámok Jaroměřice nad Rokytnou (32 km)
 • Zrúcanina kláštora Rosa coeli (41 km)
 • Zámok Mikulov (43 km)
 • Zrúcanina Kozí Hrádek (43 km)
 • Zámok Náměšt nad Oslavou (43 km)
 • Zámok Třebíč (45 km)

Aqualand Moravia (39 km)

Ak sa chcete okúpať a zažiť trocha adrenalínu, vyskúšajte Aqualand Moravia. Najmodernejší aquapark v Českej republike - 12 bazénov, 20 toboganov, 24 sáun, k tomu kryokomora, rímske kúpele a reštaurácie pre 480 hostí. Užite si vodné radovánky v krásnej krajine Pálavských vrchov v Pasohlávkách, len 20 minút od Brna.
120 €
203 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
120 €
203 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

12
Práve prezerá 35 ľudí
21
49
42