Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Leto v prekrásnej horskej prírode v hoteli Inovec *** so vstupom do wellness + 2 deti do 15 rokov.

31
Popis ponuky

Hotel Inovec *** sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí Považského Inovca v stredisku Bezovec vo výške 748 m.n.m., iba 95 km od Bratislavy. Ideálne miesto na trávenie predĺženého víkendu, zimnej alebo letnej dovolenky.

Od kúpeľného mesta Piešťany je vzdialený necelých 20 km. Hotel je navyše obklopený stredovekými hradmi: Tematín/cca 50 min. pohodlnej chôdze, Topoľčiansky hrad/12 km lesnou cestou, hrad Beckov 15 km, hrad Čachtice 35 km.

Hotel zodpovedá kategórii ***, v hlavnej budove ponúka 16 dvojlôžkovách izieb s možnosťou pevnej prístelky. K hotelu sú priamo napojené apartmánové vilky, v ktorých sú 2 samostatné priestranné apartmány, s 2 spálňami, kúpeľkami a kuchynskými kútmi. Celková kapacita ubytovania hotela a apartmánov je bez prístelkov 69 lôžok a s pevnými prístelkami 93 lôžok.

Všetky izby sú vybavené kúpeľňou a samostatným sociálnym zariadením, chladničkou, televízorom, telefónom a Wi-Fi pripojením. Jedenásť izieb má priestranné balkóny s posedením a výhľadom do údolia.

Okrem ubytovania v izbách v centrálnej budove a apartmánoch vo vilkách ponúka hotel aj ubytovanie v letnom outdoor parku, kde je k dispozícii 20 letných chatiek s kapacitou 80 osôb. Ubytovanie v outdoor parku je vhodné iba na letné tábory. V tesnej blízkosti chatiek sa nachádza športový areál, ktorý je vhodný na športové hry, skupinové aktivity, kondičné tréningy, cvičenie či rôzne súťažné hry a aktivity.

Súčasťou ponuky je aj denný bar s výberom alkoholických a nealkoholických nápojov. Okrem obľúbených jedál kuchyne môžete využiť i opekanie pri ohnisku. Šéfkuchár vám rád pripraví jedlo na objednávku, prípadne vyhovie vašim špecifickým požiadavkám.

V rámci wellness služieb vám hotel ponúka pestré možnosti relaxovania:

  • 11-metrový bazén s protiprúdom
  • fínska sauna
  • vírivka
  • tepidárium (odpočiváreň)
  • masérske služby
  • župany sú k dispozícii na recepcii

Wellness centrum je otvorené od 9.00 - 20.00 hod. Sauna je k dispozícii hotelovým hosťom od 15:00 - 20:00 hod.

Ponuka pre aktívny oddych v hoteli Inovec zahŕňa: squashový kurt, stolný tenis, elektronické šípky, zapožičanie bedmintonových rakiet, kroket súprav, horských bicyklov. Na svoje si prídu i nadšenci kolektívnych športov na outdoorovom ihrisku - futbalisti, nohejbalisti i volejbalisti.

V areáli hotela sa nachádza aj výbeh s poníkmi a kozou, priateľský novofunlandský psík Lila, ktorého je možné vziať aj na prechádzku a v spoločenskej miestnosti dve činčily a syseľ richardsonov. Samozrejmosťou je aj možnosť priniesť si so sebou svojho domáceho miláčika. Za hotelom je pre najmenších pripravená detská preliezka so šmykľavkou a hojdačkou.
145 €
209 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
145 €
209 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
28
51
53