Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Výmena oleja, olejového a vzduchového filtra s materiálom a servisná prehliadka.

47
Popis ponuky

Xdrive je profesionálna spoločnosť, ktorá sa venuje autoservisu už od roku 2006 ,vznikla hlavne z potreby vyplniť medzeru pre náročného zákazníka, ktorý je časovo zaneprázdnený a požaduje kvalitné služby. Jedným z atribútov skvalitnenia a prístupu k zákazníkom je možnosť objednať sa cez rezervačný systém na konkrétny termín.

Sme nezávislým, multiznačkovým autoservisom, ktorého cieľom je poskytovať prvotriedne služby pre všetky značky vozidiel. Zabudnite na autorizované servisy a ušetrite s nami, kde sa o Vaše vozidlo postarajú naši automechanici. Tí sú pravidelne vzdelávaní na odborných školeniach a kvalifikujú ich roky praxe.

Kladieme dôraz na kvalitu našej práce a rovnako aj na kvalitu použitých náhradných dielov. Z tohto dôvodu spolupracujeme len s renomovanými partnermi, ktorí sú všetci lídrami na trhu vo svojich oboroch. Starostlivo sledujeme požiadavky našich zákazníkov. Celá naša práca je založená na dlhoročných skúsenostiach, profesijnej dokonalosti našich zamestnancov.

Nečakajte týždne na opravu či servisnú prehliadku. Bezpečnosť Vás a Vašej rodiny je prvoradá, preto sa o Vaše vozidlo postaráme okamžite. Xdrive autoservis vykonáva servisné prehliadky a ostatné servisné úkony potrebné pre bežnú údržbu automobilov aj pre nové vozidlá v záruke, v zmysle Nariadenia Európskej komisie č. 1400 / 2002 z 31.júla 2002, ktoré sa bežne označuje ako „Bloková výnimka“. Toto nariadenie bolo v máji 2010 novelizované Nariadením Európskej Komisie č. 461/2010, s platnosťou do roku 2023.

Čo pre bežného motoristu znamená „Bloková výnimka“?

Vodič už nemusí jazdiť so svojim autom v záruke do značkového autoservisu na bežnú údržbu a servis. Môže, bez straty záruky, servisovať svoje auto v akejkoľvek autoopravovni, ktorá je odborne pripravená a použije originálne prvovýrobné alebo kvalitatívne rovnocenné náhradné diely. Výhodou je výrazne nižšia cena ako pri oprave v značkovom servise. Bloková výnimka je v platnosti od 1.11.2004.

dáva možnosť prevádzať nezávislým servisom značkový servis, údržbu a opravy aj nových automobilov v záručnej dobe a to bez straty záruky, samozrejme pri dodržaní postupov a rozsahu prác predpísaných výrobcom automobilu a pri použití originálnych alebo kvalitatívne rovnocenných náhradných dielov možnosť prístupu k technickým informáciám, dielenským príručkám a to aj o nových automobiloch možnosť prístupu k originálnym náhradným dielom, originálnej diagnostike a školeniam a to nediskriminačne, včas a použiteľným spôsobom na rovnakej úrovni ako autorizovaným servisom možnosť nakupovať originálne a kvalitatívne rovnocenné náhradné diely, informácie a diagnostiku od nezávislých distribútorov náhradných dielov. Bloková výnimka odstraňuje prekážky, ktorými sa výrobcovia áut bránili konkurencii.
39,90 €
75 €

Kúpené
175x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
39,90 €
75 €

Kúpené
175x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

25
41
48
48