Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka na Liptove s dieťaťom do 6 rokov zdarma v ALEXANDRA WELLNESS HOTEL***.

44
Popis ponuky

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL*** sa nachádza v krásnom a tichom horskom prostredí Jánskej doliny neďaleko obce Liptovský Ján, na mieste predurčenom pre spoznávanie prírodných krás. Toto územie sa nachádza v malebnej scenérii Národného parku Nízke Tatry. Jánskou dolinou preteká potok Štiavnica, ktorý dotvára čarovnú atmosféru prostredia. Dĺžka Jánskej doliny je 17 km a končí na úpätí najvyššieho vrcholu Nízkych Tatier – Ďumbiera s výškou 2.043 m.n m.

Hotel poskytuje ubytovanie vo vkusne a moderne zariadených 65 izbách a 3 apartmánoch s vybavením, ktoré je nevyhnutnou súčasťou komfortného a príjemného pobytu. Celková kapacita hotela je 160 lôžok. Pre rodiny s deťmi sú pripravené detské postieľky, detské stoličky a detské vaničky na kúpanie. Väčšina izieb je s balkónom.

2-lôžková izba

2-lôžková izba s prístelkou

Rodinná izba

Rodinná bunka

Apartmán

Túžite po perfektnom oddychu? Vstúpte do sveta plného pokoja a relaxácie. Práve preto, aby bol relax hostí skutočne dokonalý, wellness vám ponúka program zameraný hlavne na relaxačné masáže, zábaly, rehabilitačné procedúry, o ktoré sa stará náš tím odborníkov . Naša ponuka obsahuje množstvo wellness balíčkov a relaxačných procedúr, ktoré uspokoja vaše nároky a požiadavky. Nechajte sa rozmaznať rôznymipríjemnými masážami.

Rehabilitačné procedúry vás uvoľnia a zbavia stresu. V perličkovom kúpeli si oddýchnete Vy a celá Vaša rodina. V komplexe saunového sveta Vám zaručíme jedinečnú prírodnú liečbu. Vstup do wellness je možný aj pre neubytovaných hostí.

Vo wellness centre nájdete:

 • fínska sauna, soľná inhalácia
 • bylinková para
 • vírivá vaňa
 • ochladzovací bazén
 • prívalová sprcha
 • vodná cesta – masáž nôh
 • ľadopád
 • škótske streky
 • tropický dážď
 • tepidárium
 • anticelulitídna lymfodrenáž
 • medový zábal

Pýchou hotela je plavecký bazén s protiprúdom, so 4 regulárnymi dráhami s dĺžkou 25 metrov, vhodný na aktívny oddych, ako aj športové využitie. Pre športové kluby je k dispozícii časomiera Omega, možnosť vytvorenia videozáznamu prostredníctvom dvoch podvodných kamier pre účely analýzy tréningov. Okolo bazéna nájdete lehátka, na ktorých sa môžete oddýchnuť a relaxovať. Vstup na bazén je pre hotelových hostí zdarma.

Hotelová reštaurácia ponúka posedenie v útulnej atmosfére pri krbe ktorý je jej súčasťou. Ponuku zaujímavých jedál v jedálnom lístku dopĺňa široký sortiment vín, alkoholických a nealkoholických nápojov, ktoré môžete konzumovať v prípade priaznivého počasia aj na letnej terase. Kapacita reštaurácie je 150 miest. Otváracie hodiny: 7.30 – 20.00 hod.

Krásne ráno môžete začať v našom dennom bare s chutnou šálkou kávy Lavazza pri sledovaní Vášho obľúbeného programu alebo čítaní dennej tlače. V našej ponuke sa nachádza takisto široký výber čajov, lahodný zákusok alebo torta. Ak je počasie pekné, môžu si naši hostia posedieť na čerstvom tatranskom vzduchu letnej terasy ktorá je súčasťou Lobby Baru. Otváracie hodiny: 8.00 – 21.00 hod.

Bowling s dvoma dráhami Vám ponúka zábavu v príjemnom prostredí a posedenie v kruhu svojich priateľov a blízkych. Pri chutných nápojoch a príjemnej hudbe môžete stráviť čas do neskorších hodín pri širokom výbere alko, nealko nápojov a kvalitných vín. Našu ponuku koktailov pravidelne obohacujeme. Otváracie hodiny: 15.00 – 24.00 hod.

Hotelový nočný disco bar Vám ponúka možnosť prežiť aktívnu zábavu v rytme diskoték a príležitosť príjemne ukončiť náročný deň. Zažite skvelú zábavu v rytme rôznych žánrov! Takisto sa môžete zabaviť aj pri živej hudbe. Otváracie hodiny: 15.00 – 24.00 hod.

Detská herňa s výhľadom na bazén je to pravé miesto pre vaše deti, ale aj pre vás, kde si môžete posedieť, zahrať spoločenské hry, biliard, či stolný tenis. Je tu k dispozícii hracia konzola X-box kinect, s ktorou si užijete kopec dobrej zábavy. Pre deti sú k dispozícii i DVD s detskými filmami. Detská herňa je priestranná a v prípade väčšieho počtu detí zabezpečujeme i detské animácie.
232 €
412 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
232 €
412 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

48
Práve prezerá 46 ľudí
58
50
66
Práve prezerá 41 ľudí