Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relax v retro hoteli Flóra** Dudince s neobmedzeným bazénom, chutnou stravou a procedúrami.

57
Popis ponuky

Sa nachádza v okrajovej časti kúpeľnej zóny mesta Dudince. Dudince sú známe jednak výnimočnou liečivou vodou, ako aj tým, že majú na Slovensku najviac slnečných dní v roku. V priestoroch hotela, pod dohľadom odborného lekára, poskytujú liečebno-rehabilitačné procedúry, ktoré vykonáva kvalifikovaný zdravotnícky personál. Procedúry sú podávané na základe lekárskeho vyšetrenia a preto je tento pobyt vhodný pre ľudí, ktorý hľadajú popri oddychu aj plnohodnotnú lekársku a rehabilitačnú strarostlivosť.

Kapacita hotela je 124 lôžok, čo dáva hotelu charakter príjemnej rodinnej atmosféry. Ubytovanie poskytujeme v jedno a dvojposteľových izbách a apartmánoch. Všetky izby sú po celkovej rekonštrukcii – plastové okná, nový nábytok, laminátové podlahy, vynovené kúpeľne so sprchovacím kútom. Možnosť prístelky. Každá izba má balkón, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, TV – SAT, chladničku.

Stravovanie sa poskytuje v jedálni hotela s kapacitou 150 miest. Raňajky sa podávajú formou bufetových stolov, obed a večera výberom z 3 menu, pričom je jeden druh vždy bezmäsitý. Večera sa podáva výberom minimálne z 2 menu. Zabezpečiť sa dá taktiež príprava diétnych jedál i vegetariánska strava.

Pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii hotelový bazén (28°C) s letnou terasou a lehátkami. Súčasťou bazéna je sedací bazénik s 36 °C teplou vodou. V bazénovom komplexe sú v ponuke taktiež možnosť saunovania, klasickej masáže ako aj whirlpool.

V priestoroch hotela sú, pod dohľadom odborného lekára, poskytované liečebno – rehabilitačné procedúry. Vykonáva ich kvalifikovaný zdravotnícky personál. Procedúry sú podávané na základe lekárskeho vyšetrenia a spravidla v pracovné dni.

  • vodoliečebné procedúry / whirlpool, perličkový a prísadový kúpeľ, cvičenie v bazéne/,
  • elektroliečbu,
  • masáže /klasická, športová, relaxačná, masáž chodidiel/,
  • lymfodrenáž,
  • plynové injekcie,
  • parafínové a rašelinové zábaly,
  • skupinová a individuálna gymnastika

89 €
209 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
89 €
209 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
Práve prezerá 117 ľudí
38
Práve prezerá 53 ľudí
42
Práve prezerá 46 ľudí
35