Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

4-hodinový vstup pre dvoch do liečivých minerálnych vôd AQUA - VITAL Parku Lúčky.

30
Popis ponuky

Liečivá voda, ktorá už mnohým prinavrátila zdravie... Kúpele sa nachádzajú v tichom horskom prostredí a sú vhodné pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť od každodenného rušného života. Nachádzajú sa vo vzdialenosti 14 km na severovýchod od Ružomberka.

Súčasťou AQUA - VITAL Park je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33 °C s rozličnými atrakciami ako vzduchové lehátka, protiprúd, vodná čaša, podhladinové osvetlenie, masážne trysky a chrliče vody. Vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38 °C ponúka relax a uvoľnenie.

K dispozícii je aj delený vnútorný minerálny bazén s liečivou vodou s teplotou 33 - 35 °C.

Vnútorný Vitálny svet

S bazénmi je priamo spojený vitálny (saunový) svet, ktorý sa svojím interiérom snaží o dosiahnutie harmónie a spolu s modernými technológiami je predpokladom na príjemne uvoľnenie a oddych. Priaznivé účinky sáun sú známe už od nepamäti.

Horúci vzduch v saune vyvoláva potenie a vylučovanie škodlivých látok, otvára póry, zlepšuje prekrvenie, a zároveň pôsobí upokojujúco a relaxačne. Súčasťou vitálneho sveta sú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď.

Vonkajší Vitálny svet

Dňa 22. mája 2015 bol slávnostne otvorený nový vonkajší Vitálny svet, ktorý doplnil ponuku celoročne otvoreného AQUA-VITAL Parku. Pre hostí tu pripravili novú fínsku saunu, v ktorej môže relaxovať v sede až 16 ľudí a skvelé osvieženie poskytne aj nový ochladzovací bazén.

Pre tých, ktorí vyhľadávajú radšej oddych vo vode, je tu nové jacuzzi pod holým nebom.

V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádzajú aj atrakcie, ktoré klienti môžu využiť v čase, keď sa pohybujú mimo bazén - volejbalové ihrisko, detská trampolína, detské hojdačky, detské preliezačky.

Využiť môžete Snack bar so širokou ponukou jedál a nápojov, systém á la carte a banketku pre uzavretú spoločnosť.
35 €
50 €

Kúpené
360x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
35 €
50 €

Kúpené
360x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

12
61
16
14