Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relax s neobmedzeným wellness v Trenčianskych Tepliciach vo Vile Anna***.

32
Popis ponuky

Hotel Vila Anna**** v Trenčianskych Tepliciach ponúka jedinečný oddych.

Wellness hotel Vila Anna**** sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc iba 50 metrov od mestskej promenády. Príjemné prostredie hotela s výbornou atmosférou a priateľským personálom vytvárajú skvelé podmienky pre ničím nerušený oddych.

Wellness Hotel Vila Anna**** sa nachádza v centre kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice, nazývaného perla Karpát. Kúpele patria k najstarším a najvyhľadávanejším nielen na Slovensku, ale i v okolitých krajinách. S významnými úspechmi sú tu liečené ochorenia pohybového ústrojenstva.

Ubytovanie je zabezpečené v komfortne zariadených izbách. Každá izba je vybavená TV, telefónom a kompletným sociálnym zariadením.

Novovybudované wellnesscentrum ponúka plavecký bazén,novovybudovaný relaxačno-oddychový bazén, whirlpool, bylinný kúpeľ nôh, saunový svet (parná, bylinková, fínska a infra sauna), masáže a zábaly.

Gastronomické služby poskytuje reštaurácia s ponukou jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne.

V parku, založenom v roku 1837, sa môžete poprechádzať v akomkoľvek ročnom období a zakaždým vás prechádzka uchváti. Park lemuje jazierko, pri ktorom zabudnete na svoje starosti a načerpáte veľa nových síl a energie. Pre hostí so športovým duchom sú k dispozícií tenisové kurty a minigolf. Na pešej zóne v blízkosti hotela môžete navštíviť známe kúpele, v ktorých sa liečia ochorenia pohybového ústrojenstva a niektoré kožné ochorenia.

Trenčianske Teplice patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Špecializujú sa na liečbu a prevenciu ochorení pohybového aparátu, stavoch po operáciách a úrazoch, chronických reumatických ochorení u niektorých civilizačných chorôb, chorôb z povolania, ale aj ochorení z oblasti internej medicíny, gynekologické a kožné ochorenia vrátanie psoriázy.

(ilustračné foto)

Všetkým návštevníkom odporúčame navštíviť historický skvost – Hammam, postavený v maurskom štýle v roku 1888.

Nielen kúpeľné mesto ale aj celý Trenčiansky kraj predstavuje centrum cestovného ruchu s množstvom historických pamiatok, hradov, zámkov, múzeí, kín, športových a rekreačných centier.

Trenčianske Teplice ponúkajú outdoorové fitness centrum v Kúpeľnom parku. Bezbariérové zariadenia sú určené na rekreačné posilňovanie a rehabilitáciu horných a dolných končatín. Vonkajšie fitness stroje sú určené pre všetky vekové kategórie bez ohľadu na fyzickú zdatnosť.

(ilustračné foto) Aktivity na voľný čas

V mikroregióne Teplička nájdete množstvo rôznorodých – zatiaľ neoficiálnych – cyklotrás a turistické trasy rôznej dĺžky a náročnosti.
95 €
139 €

Kúpené
17x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
95 €
139 €

Kúpené
17x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

26
53
Práve prezerá 112 ľudí
44
40