Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Parádny strih, farbenie a ošetrenie vlasov alebo darčekové poukážky v Lady štúdio.

51
Popis ponuky

Vývoj Anti Break Safe Guard od Mon Platin mal za cieľ obnovovať vlasy počas farbenia, zosvetľovania, vyrovnávania alebo akéhokoľvek iného procesu. Vlasoví stylisti si odteraz nemusia vyberať medzi sýtosťou farby a výživou vlasov. Obsahuje kombináciu amino kyselín, ktoré majú antibakteriálny efekt a ostatné zložky, ktoré zabezpečujú ochranu proti starnutiu, ceramidy vlasy posilňujú, izoflavóny pomáhajú obnove buniek a doplňujú prirodzený keratín vo vlasovom vlákne a acetylcysteín posilňuje poškodené a oslabené vlasové korienky počas farbenia.

  • Viac ako 20 rokov testovania a riešenia pre krásne vlasy
  • Revolučný systém zhusťuje, posilňuje vlasy a zjemňuje vlasovú textúru bez toho, aby zasahoval do procesu farbenia
  • Vybrané farby boli konzultované s desiatkami stylistov z celého svet

Obsahuje trio komplex:

  • Anti Break Safe Guard
  • Vylepšená krémová emulzia pre lesk (tekuté kryštály)
  • Výber čistých nano-pigmentov

SENS.US Gulietta spája prírodu a technológiu s viditeľne vysoko výkonnou hydratáciou, má liečivé vlastnosti a ochranné kozmetické účinky.

Príroda je jedna veľká prax, ktorá poskytuje úžasnú show. Rastliny, kvety a plody bojujú o to, kto bude najchytrejší a najlepší a najfarebnejší. Všetci sa usilujú o zlatožltú farbu. Ale len jedenému kvetu sa podarilo dosiahnuť túto magickú farbu.

Arganový olej a keratín na rastlinnej báze sú dva aktívne princípy, ktoré sú veľmi populárne a široko používané v kozmetickom priemysle vďaka svojim regeneračným, antioxidačným a rekonštrukčným vlastnostiam.

Luminiscencia je prírodná účinná látka s revolučnou históriou a výsledkami. Chráni vlasy pred vysokoenergetickým žiarením, ktoré je škodlivé pre kozmetickú farbu a premieňa ho na zdroj zdravého žiarenia - To svetlo vyžaruje priamo z vlasov.

Ekluzívne odtiene poskytujú pravdivé výsledky a maximálne pokrytie s väčšou intenzitou farby

  • Farba vydrží až o 35% dlhšie
  • Jasnejšie, žiarivé farby
  • Perfektné farebné vyrovnanie a to aj na pórovité vlasy SUPERNATURAL

Tým, že kombinuje takú štruktúrovanú, vysoko výkonnú kozmetickú základňu so starostlivo vybranou kolekciou pigmentov, štandardné kvality sú povznesené do nových výšok pre trvalé farbenie. Prírodný rad s maximálnou krycou schopnosťou a prírodných vrcholov. Perfektné prichytenie farby a garantované 100% výsledky a to aj pre tie najnáročnejšie podmienky.

Regenerácia + ekologický produkt = Nová generácia ošetrenia vlasov

Illumyna Šampóny - dvojaký účinok, ktorý je špeciálne vyvinutý na ošetrenie vlasov a ich problémov.

Ich činnosť je funkčná a pripravuje vlasy pre požadovaný Illumyna Ritual.

Illumyna Kondicionéry - hydratujú a vyživovujú vlasy čo najhlbšie, takže vlasy zostanú

hodvábne jemné. Ich pôsobenie je zosilnené, keď pracujú v synergii s posilňovačmi Illumyna a vytvárajú veľmi personalizované rituály

OŠETRENIE v salóne je kombinované s maskami a kondicionérmi Illumyna na zvýšenie ich pôsobenia na vlasové vlákno.

Špeciálna kamera na vizuálnu kontrolu stavu pokožky a vlasov nám umožní lepšie určiť druh potrebného ošetrenia vlasov a vlasovej pokožky a ich problém.

Na výber z 90 odtieňov farieb pre brilantný a dlhotrvajúci výsledok. Vďaka kvalitným kokosovým olejom vám zabezpečia dych vyrážajúci lesk a výživu pre vaše vlasy. Mliečne proteíny ochraňujú pokožku hlavy a hydratujú vlasy.

Kým ombré vytvára výraznejší kontrast celej dĺžky vlasov, balayage jemne presvetľuje pramienky o 1 až 1,5 tónu, čím vytvorí ľahký a naturálny prechod. Pramienky sú zosvetľované akoby náhodne, nie sú symetrické, takže celkový efekt je, akoby ste sa vrátili z dovolenky.
25 €
50,90 €

Kúpené
487x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
25 €
50,90 €

Kúpené
487x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

39
80
80
80