Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zvýšte si sebavedomie, zastavte čas a zažiarte. Mladšia pleť a plné pery s kyselinou hyalurónovou.

28
Popis ponuky

Najúčinnejšia, najrýchlejšia a najpopulárnejšia metóda ako sa zbaviť vrások. Nemračte sa, zahoďte svoje starosti a vyskúšajte kyselinu hyalurónovú ešte dnes. Mladšia, krajšia pleť bez vrások.

Príliš úzke a nevýrazné pery. To je problém, ktorý trápi mnohé ženy už od puberty. Tento drobný kozmetický nedostatok je možné ľahko napraviť. Zväčšenie pier predstavuje banálny kozmetický zákrok, vďaka ktorému môžete mať pery ako modelky z najlepších módnych časopisov.

Zväčšenie pier pomocou injekčných kožných výplní je dnes bežný a veľmi žiadaný zákrok. Pomocou výplňových materiálov na základe kyseliny hyalurónovej sa zvýraznia kontúry pier, pričom sa jemne vyhladia vejárovité vrásky okolo úst. Aplikácia je rýchla, preparát sa injekčne aplikuje priamo do pokožky, alebo do pier. Zákrok trvá len niekoľko minút. Výsledok je pozorovateľný okamžite. Efekt zákroku závisí od použitého výplňového materiálu.

Kyselina hyaluronová sa používa na vypĺňanie hlbších vrások a zväčšovanie pier. Je to telu vlastná látka, ktorá navyše oblasť vrásky vynikajúco hydratuje a tým udržiava mladistvosť pokožky. Aplikuje sa vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou do kože v mieste vrásky. Trvanlivosť účinku je 10 - 12 mesiacov.

  • aplikáciu 1 ml kyseliny hyalurónovej
  • poradenstvo lekára
  • ošetrenie kyselinou hyalurónovou spravia podľa výberu zákazníka na: odstránenie jemných až hlbokých vrások alebo zväčšenie pier


Pomocou zákroku zákazníkovi odstránime (podľa výberu oblasti):

  • vrásky na čele
  • glabelálne ryhy (vrásky pri koreni nosa)
  • nasobiálne ryhy
  • vrásky okolo úst

Po zákroku nie je zákazník nijako obmedzený pri pobyte na slnku.

Aplikované materiály kyseliny hyaluronovej Princess ® VOLUME, Princess® Filler, Juvederm Ultra alebo Restylane Vital

Princess ® VOLUME je gélový implantát na báze kyseliny hyaluronovej určený na korekciu hlbokých vrások a na obnovenie objemu kože. Princess ® VOLUME využíva pri výrobe SMART technológiu.

Jej základom je vysoko čistá kyselina hyaluronová, ktorá neobsahuje žiadne živočíšne prímesi. Kyselina hyalurónová je látka, ktorá je prirodzenou súčasťou ľudského organizmu, preto ju telo prirodzenou cestou tiež odbúrava. Vďaka tomu je u použitie preparátu vysoko bezpečné.

Gél je vďaka technológii S.M.A.R.T. homogénny. Neobsahuje partikule, čo má priaznivý vplyv na prirodzený tvar výplne a predovšetkým jednoduchú aplikáciu.

Sama o sebe je kyselina hyalurónova prírodná látka, vyskytujúca sa v tkanivách všetkých živých organizmov. Svojím vysokým percentuálnym zastúpením v koži a schopnosťou viazať vodu zabezpečuje hydratáciu, a tým aj napätie a pružnosť. Funguje ako hubka a dokáže nasať obrovské množstvo vody.

Ak hľadáte prirodzené a bezpečné estetické ošetrenie na mieru vašim prianiam, Restylane je pre vás správna voľba.

Restylane je dnes jedno z najbezpečnejších estetických ošetrení na svete. Od uvedenia na trh v roku 1996 ho využili milióny ľudí a to z neho robí svetovo najrozšírenejší a najpoužívanejší injekčný výplňový materiál na báze kyseliny hyalurónovej.

Q-Med, spoločnosť vyrábajúca Restylane, pokračuje v ďalšom výskume a vývoji hyalurónovej kyseliny, klienti aj lekári tak majú istotu, že sú im poskytované špičkové produkty.

S Restylane máte k dispozícii širokú škálu možností, ako vylepšiť svoj ​​zovňajšok - od omladenia kože a vyhladenia vrások, až po úpravy pier, líc a kontúr tváre - s výsledkami, ktoré sú tak jedinečné ako vy sami.

ktoré nájdete na Ľadovej č. 9 v Bratislave, vám ponúknu naozaj všetko, čo od krásy požadujete. Využíva sa tu výhradne lekárska kozmetika Medik8 a kozmetiku USA Dermalogica. Široká škála ošetrení v estetickej medicíne a odborné znalosti MUDr. Štefana Krivosudského, MUDr. Márii Rakúsovej a MUDr. Mirky Lopatkovej vás presvedčia o kvalite vykonaných ošetrí.
159 €
220 €

Kúpené
140x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
159 €
220 €

Kúpené
140x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
78
68
70