Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rozmaznajte sa v privátnom wellness v PREMIUM**** business hotel Bratislava v romantickej atmosfére.

36
Popis ponuky

Oddýchnite si v príjemnom prostredí Premium**** business hotel bratislava v privátnej suchej, parnej saune, odpočinkovej miestnosti a vírivke v romantickej atmosfére so sviečkami, a fľašou sektu.

Po náročnom pracovnom dni, resp. len tak pre potešenie a regeneráciu síl je vám non stop (24 hod. denne) k dispozícii privátne Relax Centrum pre 1 – 6 osôb. Atmosféra v hotelovom Relax centre je veľmi príjemná a je umocnená príjemnou hudbou, sviečkami, zaujímavou vôňou.

Možnosť doobjednať si ovocie na ľade, svieže limonády, dezerty, prísadové soli do kúpeľa (výber z vôní – bellisima, levanduľa, eukalyptus, harmanček)

 • turecká (parná) sauna
 • fínska (suchá) sauna
 • vírivka pre 2 osoby (cez leto možnosť využitia vírivky ako ochladzovacieho bazénika)
 • odpočinková miestnosť

Návštevník wellnessu má automaticky k dispozícii hotelový župan, uterák, jednorázové papuče, plachtu a priestor na pohodlné prezlečenie pred a po použití centra. Hoteloví hostia sa môžu priamo výťahom z poschodia spustiť na príslušné podlažie Relax Centra.

Premium**** business hotel bratislava je moderný business hotel s výbornou polohou na mestskom okruhu, 15 min. od historického centra hlavného mesta v blízkosti viacerých nákupných a spoločensko-zábavných centier (business – shopping – zábava – kultúra). Hotel disponuje príjemne zariadenými izbami s klimatizáciou, parkovaním, reštauráciou, Relax Centrom, 4 kongresovými sálami.

V Premium**** business hotel bratislava májú dlhoročné a profesionálne skúsenosti s organizovaním svadieb. Ich prednosťou je osobný a individuálny prístup ku každému svadobnému páru, garancia kvalitného jedla, profesionálna obsluha, zabezpečenie základnej výzdoby - výber z katalógu farieb.

Našli ste ideálne miesto pre vašu svadobnú hostinu v Bratislave.

Pre svadobných hostí je v ponuke ubytovanie za zvýhodnené cenu. Pred svadbou má každý svadobný pár možnosť ochutnávky svadobného menu grátis.

Ďalej v ponuke:

 • detský kútik grátis
 • využitie letnej terasy
 • možnosti rôznych druhov sedení
 • rozbíjanie taniera + privítanie manažérom hotela
 • možnosť zostaviť si vlastné svadobné menu
 • svetelná stena v ponuke
 • možnosť využitia obradnej siene
 • možnosť výberu prípitku z troch druhov
 • možnosť priniesť si akékoľvek nápoje
 • bezplatné parkovanie
 • veľkokapacitné chladiace boxy na uskladnenie zákuskov, nápojov a výslužiek
 • klimatizovaný priestor
 • možnosť premietania fotografií

K dispozícii je celkom 42 izieb, z toho 3 apartmány. Hotel poskytuje väčším skupinám, prípadne klientom pri opakovanom ubytovaní zľavu z cien ubytovania a ostatných služieb čerpaných v hoteli, ako napríklad zľavy v Relax Centre a v Oliva restaurant. Cena izby je spravidla vrátane raňajok formou bohatého bufetu, na ktorom nechýbajú viaceré druhy domácich a zahraničných mliečnych výrobkov, losos či pohár sektu.

Hotelová Oliva restaurant pripravuje počas celého dňa národné a medzinárodné jedlá, výhodné business menu a tematicky zamerané akcie a slúži rovnako ako hotelová kaviareň.

Kuchári návštevníkom často pripravujú mimoriadne ponuky z rýb, diviny, či iných druhov kvalitných potravín. K jedlám či samostatne vám náš personál ponúkne výborné vína z národného či medzinárodného výberu. Počas obedov ponúkame našim klientom obedové menu, ktoré sa obmieňa v týždenných intervaloch.

Priestor reštaurácie je vhodný aj pre organizovanie malých rodinných či firemných osláv, či iných foriem zábavy menších kolektívov do 55 ľudí. Pre akcie s väčším počtom klientov, akými sú svadby, konferencie, školenia, semináre a prezentácie vieme poskytnúť občerstvenie či kompletné stravovanie v spoločenskej miestnosti.

Premium**** business hotel bratislava je svojim umiestnením výborným miestom pre organizovanie spoločenských akcií, firemných prezentácií, konferencií, kongresov, seminárov, obchodných stretnutí. V priestoroch hotela sú pre našich klientov k dispozícií 4 konferenčné sály.

Hotel ponúka možnosť uzavretej spoločnosti a v tomto prípade je hotelovým hosťom k dispozícií aj Oliva restaurant čo znásobuje možnosti kapacity do 150 miest na sedenie.
35,90 €
56 €

Kúpené
211x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
35,90 €
56 €

Kúpené
211x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

25
79
80
80