Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rodinná dovolenka s wellness v apartmánoch hotela Crocus**** len pár krokov od Štrbského plesa.

47
Popis ponuky

Apartmánový Hotel CROCUS**** sa nachádza priamo v centre Štrbského Plesa medzi centrálnym parkoviskom a železničnou stanicou. Hotel ponúka svojim hosťom nadštandardné ubytovanie v 65 komfortných apartmánoch pre individuálnu, rodinnú a firemnú klientelu.

Súčasťou apartmánov je televízor, satelit, prístup na internet, trezor, telefón, krbová piecka, kuchynský kút a samostatný šatník. Celý objekt disponuje bezbariérovým prístupom.

Stravovacie služby poskytuje reštaurácia hotela, hostia si môžu vychutnať poctivú domácu kuchyňu s prvkami modernej gastronómie založenej na lokálnych a sezónnych surovinách. Dôkazom výborných služieb sú predovšetkým spokojní hostia, rodiny s deťmi, mladé páry, obchodní cestujúci ale aj podniky, združenia a kluby, ktoré sa do Hotela CROCUS****pravidelne vracajú.

Užite si nerušený relax v privátnom wellness hotela Crocus. Rezervujte si váš čas vopred a relaxujte vo vírivke, fínskej saune, infra saune a oddychovej zóne.

V privátnom wellness nájdete: jacuzzi, fínsku saunu, infra saunu, chladiacu kaďu, masážne sprchy a oddychovú zónu. Počas oddychu vo wellness si môžete dopriať aj profesionálne masáže, napríklad klasickú masáž, masáž s cukrovo-vanilkovým peelingom alebo masáž s kozím mliekom podľa vášho výberu.

Vo wellness nájdete aj telefón na spojenie s apartmánom a recepciou a hudobné zariadenie. Rezervácia je možná už pri rezervácii pobytu a taktiež je možnosť objednávky sektu a iných nápojov.

Rodiny s deťmi si v hoteli Crocus prídu na svoje. Okrem bohatého zázemia, priestranných apartmánov s vybavením a detským kútikom je k dispozícii herňa s rozlohou 120 m2 s ping-pongovým stolom, X-BOXom a spoločenskými hrami. V reštaurácii nechýba detské rozprávkové menu, pastelky a omaľovánky pre deti.

Vysokohorská poloha nad vrstvou prachovej a dymovej atmosféry a rozsiahle porasty ihličnatých lesov v okolí Štrbského Plesa zabezpečujú neobyčajnú sviežosť a čistotu vzduchu bez prachu, chemických a iných dráždivých látok a baktérií v ovzduší.

Spríjemnite si pobyt vo Vysokých Tatrách či už prechádzkami, športom, túrou alebo len tak relaxovaním. Akokoľvek sa rozhodnete, Hotel CROCUS**** je tu pre vás!
79 €
150 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
79 €
150 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
Práve prezerá 113 ľudí
38
Práve prezerá 53 ľudí
35
7