Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relax vo Wellness Hoteli Diplomat **** v Rajeckých Tepliciach s celou rodinou.

31
Popis ponuky

Výborné jedlo, ktoré ocenia praví gurmáni, pohoda vo Wellness & Relax centre i množstvo športových aktivít. Wellness Hotel Diplomat**** ponúka zážitky, na ktoré sa nezabúda, naopak – zabúda sa tu na problémy bežného dňa.

Výhodná poloha ponúka výhľad ako na pohorie Malej Fatry zo všetkých dvojlôžkových izieb, tak do malebnej Rajeckej doliny z terás apartmánov na južnej strane.

Keď oddych, tak vo vnútornom 20 m designovom bazéne s masážnymi tryskami. Teplota vody je od 30 do 32 °C. Hĺbka bazénu je od 1,2 do 1,8 m.

 • saunový svet (bylinková, fínska a parná sauna), vírivka, tropický dážď
 • masáže, solárium, kozmetika
 • bežiaci pás, stacionárne bicykle
 • Tropic - Cocktail bar s oddychovou zónou

Špičkové pohodlie poskytujú komfortne zariadené dvojlôžkové izby typu štandard (vybavenie LCD televízor, telefón, WIFI pripojenie na internet, minibar, trezor, kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou, balkón).

Raňajky a večere sa podávajú v príjemnom prostredí Reštaurácie, kde nájdete kombináciu domácej a zahraničnej kuchyne.

V Šport bare si môžete zahrať bowling na dvoch profesionálnych dráhach, alebo vyskúšať 3D golf na simulátore. Rovnako si v Šport bare môžete zahrať stolný futbal. Okrem toho si môžete zahrať biliard, ktorý sa nachádza na prízemí hotela vedľa recepcie alebo tenis na vonkajšom kurte hotela. Pre detičky je k dispozícii vnútorný detský kútik na prízemí hotela, vonkajšie ihrisko v Átriu hotela a rovnako detská trampolína.

Ochotný personál Hotela Diplomat vám rád poradí množstvo nenáročných i náročnejších možností na aktívny oddych, akými sú:

 • Skalolezectvo (4 km od hotela kemping Slnečné skaly)
 • Výlet na Lietavský hrad ( 11 km od hotela)
 • Prehliadka Slovenský drevený betlehem Rajecká Lesná (12 km od hotela)
 • Hra golfu v Golf Park Rajec (12 km od hotela)
 • Výlet na Frivaldskú Kalváriu Rajecká Lesná (12 km od hotela)
 • Cykloturistika (odporúčaná trasa Rajecké Teplice - Lietavský hrad 24 km)
 • Výlet na hrad Strečno (24 km od hotela)
 • Prehliadka ľudovo-umelecké Čičmany (27 km od hotela)

Nevynechajte ani lyžiarske strediská, kde máte navyše aj možnosť využiť zľavu

Skiarena Fačkovské sedlo

Lyžiarske stredisko Skiarena Fačkovské sedlo sa nachádza v regióne Malá Fatra. Najvyšším vrchom a dominantou oblasti je Kľak s nadmorskou výškou 1352 metrov nad morom, ktorý je spoločne s vrcholom Reváňa súčasťou národnej prírodnej rezervácie.

Základná stanica lyžiarskeho strediska sa nachádza v nadmorskej výške 850 metrov nad morom a najvyššie položený bod strediska leží vo výške 1072 metrov. Celkové prevýšenie predstavuje úctyhodných 222 metrov.

Lyžiarska sezóna pod Kľakom trvá od decembra do marca. Počas tohto obdobia si krásy prírody môžu na svahu vychutnať zjazdári, snowboardisti, bežkári i skialpinisti. Stredisko disponuje štyrmi vlekmi a siedmimi zjazdovkami v celkovej dĺžke 5,8 km.

Lyžiarske stredisko JAVORINKA - Čičmany

Nachádza v južnej časti Rajeckej doliny pri obci Čičmany, ktorá je známa svojimi originálnymi drevenicami s charakteristickou bielou ornamentálnou výzdobou.

V súčasnej dobe je v lyžiarskom stredisku 5 lyžiarskych vlekov typu Tatrapoma s prepravnou kapacitou 3 350 osôb za hodinu. Počas sezóny je k dispozícii lyžiarsky servis, požičovňa lyžiarskej výstroje, úschovňa a lyžiarska škola. Pri dojazde lyžiarskych tratí sú zariadenia rýchleho občerstvenia.

Lyžiarom a snowboardistom sú k dispozícii 4 zjazdovky rôzneho stupňa obtiažnosti. Najnáročnejšia je zjazdovka č. 1 s priemerným sklonom 33° a naopak zjazdovka č. 4 (pri vleku P) je vhodná na učenie lyžovania a snowboardovania. V lyžiarskom stredisku si na svoje prídu tí najnáročnejší lyžiari, ale takisto aj úplní začiatočníci. Areál ponúka ideálne podmienky pre rodinnú lyžovačku.
199 €
288 €

Kúpené
360x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
199 €
288 €

Kúpené
360x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
Práve prezerá 111 ľudí
16
Práve prezerá 38 ľudí
48
58
Práve prezerá 38 ľudí