Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyberte sa na pompéznu Francúzsku riviéru - Nice, St.Tropez, Monako a Cannes.

Popis ponuky

1.deň:

odchod autobusom z jednotlivých nástupných miest v popoludňajších hodinách.

2.deň:

v ranných hodinách príchod do Nice. Mesto je označované za "kráľovnú" Francúzskej riviéry. Prehliadnete si najznámejšie historické pamiatky mesta Nice (radnica, opera, námestie Massena, starobylý trh), uvidíte i slávny hotel Negresco a prekrásne pastelové fasády domov v starom meste, množstvo galérií, butikov,... Zaujímavý je aj každodenný kvetinový a zeleninový trh, ktorý je skutočnou pastvou pre oči. Nezabudnuteľný výhľad na mesto sa Vám naskytne z hradnej pevnosti s parkom. Očarí Vás farba azúrového mora na úžasnej luxusnej Promenade des Anglais, ktorá je lemovaná palmami. Doprajte si dostatok času na návštevu reštaurácií, kaviarničiek a obchodov alebo oddych na pláži pri azúrovom mori. V prípade priaznivého počasia, možnosť kúpania. Večer odchod na ubytovanie. Nocľah.

3.deň:

po raňajkách navštívite Saint Tropez, ktoré bolo kedysi rybárskou dedinou, dnes je obľúbeným miestom bohatých a slávnych. Schádza sa tu smotánka z celého sveta a má tu vilu nielen Brigitte Bardot, ale aj iné celebrity. Mesto preslávil legendárny film "Žandár zo Saint Tropez" a pokiaľ ste milovníci tohto filmu, nemôžete vynechať návštevu žandárskej stanice Gendarmerie nationale, ktorá je od roku 2016 sprístupnená verejnosti ako múzeum kinematografie. Neskôr presun do Port Grimaud, unikátneho mestečka, ktoré prezývajú ,,francúzske Benátky". Mesto oplýva provensálskym štýlom, ktorý cítiť na každom kroku. Farebné domčeky sú pospájané mostíkmi, ktoré vedú ponad vodný kanál a každý je obklopený malou záhradkou. Farba domov musí byť pôvodná a nesmie sa meniť. Môžete si posedieť v jednej z mnohých reštaurácií, vychutnať si čerstvý croissant a aký by to bol výlet do Francúzska, ak by ste neochutnali preslávené francúzske víno ? Individuálny program. Večer odchod na hotel. Nocľah.

4.deň:

po raňajkách navštívite luxusné Monako, mesto, kde sa stretáva smotánka z celého sveta. Na vlastné oči uvidíte slávne kasíno Monte Carlo, palác, katedrálu, oceánografické múzeum, kde nájdete viac ako 4 tisíc druhov rýb, ďalej záhrady s viac ako 7000 druhov kaktusovitých rastlín, prejdete sa po promenáde šampiónov s odtlačkami nôh najvýznamnejších futbalistov sveta. Individuálny program s možnosťou navštíviť reštaurácie, obchody a kaviarničky. Relax pri mori. V prípade priaznivého počasia možnosť kúpania. Individuálny program. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

5.deň:

príchod na Slovensko.

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu, najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.
199 €
199 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
199 €
199 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
52
38
45