Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spoznávanie Krakova s ubytovaním v hoteli Nowa Panorama, raňajkami a zľavou do aquaparku.

38
Popis ponuky

Hotel Nowa Panorama sa nachádza len 3 km od Starého Mesta a hradu Wawel neďaleko rieky Visly, 4 km od židovskej štvrti Kazimierz alebo 1,5 km od svätyne Božieho milosrdenstva v Lagiewniki. Hostia ubytovaní v tejto oblasti nájdu v okolí aj niekoľko skvelých barov a reštaurácií.

Hotel sa nachádza tiež v blízkosti nákupného centra Tesco, jazera Zakrzówek a rekreačnej oblasti Park Skałki Twardowskiego. Umiestnenie hotela Panorama vám umožní jednoducho sa dostať z Krakowa kamkoľvek: soľná baňa Wieliczka, Zakopane, Auschwitz-Birkenau v meste Oświęcim.

K dispozícii je vám 20 izieb, pričom každá izba má vlastnú kúpeľňu, TV, telefón, rádio s budíkom a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Doplnkové služby zadarmo na recepcii: trezor, žehlička, fén, úschovňa batožiny, hygienické a kozmetické doplnky, mapy miest, postieľky (na vyžiadanie).

V cene pobytu máte zahrnuté bufetové raňajky.

V ponuke takisto:

  • Caffe bar
  • Konferenčnú miestnosť
  • Bezplatné parkovisko
  • Miestne poznávacie zájazdy

Staré Mesto – v r. 1978 zapísané do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO ako „korunovačné miesto poľských kráľov a svedectvo významnej stredovekej mestskej architektúry“.

Mariánsky kostol - po Wawelskej katedrále druhý najvýznamnejší kostol Krakova. Originál chrámu bol zničený počas tatárskych nájazdov, dnes je možné vidieť rekonštrukciu z 15. storočia.

Rynek Główny – veľké stredoveké trhovisko založené v roku 1257. Aj keď mnoho z budov bolo prestavaných, námestie zostalo komerčným uzlom Starého mesta.

Jagelovská univerzita – založená r. 1364 Kazimírom III. Veľkým podľa vzoru talianskych univerzít v Boloni a Padove. Je druhou najstaršou univerzitou v strednej Európe (po Karlovej univerzite v Prahe).

Museum Czartoryskich – originálne a netradičné múzeum založené princeznou Izabelou Czartoryskou v roku 1800. Medzi najzaujímavejšie exponáty patrí zbierka tureckých zbraní, a vojenského príslušenstva ukoristeného v bitke pri Viedni (1683). Unikátmi sú kúsky Meissenského porcelánu a sklenené riady.

Wawelská katedrála (Wawel) – najdôležitejšia poľská katedrála. Prechádzka okolo kráľovských sarkofágov je prehliadkou poľskej histórie. Dokončený v roku 1364, je tretím kostolom stojacim na tomto mieste. Z množstva kaplniek, je unikátnou renesančná Žigmundova.

Kazimierz – kedysi samostatné mesto, dnes súčasť Krakova, známa svojou židovskou štvrťou.
42 €
68 €

Vyprší
16.9.2019
Kúpené
25x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
42 €
68 €

Vyprší
16.9.2019
Kúpené
25x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

62
Práve prezerá 44 ľudí
49
Práve prezerá 36 ľudí
45
53