Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spoznávanie Krakova s ubytovaním v hoteli Nowa Panorama, raňajkami a zľavou do aquaparku.

38
Popis ponuky

Hotel Nowa Panorama sa nachádza len 3 km od Starého Mesta a hradu Wawel neďaleko rieky Visly, 4 km od židovskej štvrti Kazimierz alebo 1,5 km od svätyne Božieho milosrdenstva v Lagiewniki. Hostia ubytovaní v tejto oblasti nájdu v okolí aj niekoľko skvelých barov a reštaurácií.

Hotel sa nachádza tiež v blízkosti nákupného centra Tesco, jazera Zakrzówek a rekreačnej oblasti Park Skałki Twardowskiego. Umiestnenie hotela Panorama vám umožní jednoducho sa dostať z Krakowa kamkoľvek: soľná baňa Wieliczka, Zakopane, Auschwitz-Birkenau v meste Oświęcim.

K dispozícii je vám 20 izieb, pričom každá izba má vlastnú kúpeľňu, TV, telefón, rádio s budíkom a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Doplnkové služby zadarmo na recepcii: trezor, žehlička, fén, úschovňa batožiny, hygienické a kozmetické doplnky, mapy miest, postieľky (na vyžiadanie).

V cene pobytu máte zahrnuté bufetové raňajky.

V ponuke takisto:

  • Caffe bar
  • Konferenčnú miestnosť
  • Bezplatné parkovisko
  • Miestne poznávacie zájazdy

Staré Mesto – v r. 1978 zapísané do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO ako „korunovačné miesto poľských kráľov a svedectvo významnej stredovekej mestskej architektúry“.

Mariánsky kostol - po Wawelskej katedrále druhý najvýznamnejší kostol Krakova. Originál chrámu bol zničený počas tatárskych nájazdov, dnes je možné vidieť rekonštrukciu z 15. storočia.

Rynek Główny – veľké stredoveké trhovisko založené v roku 1257. Aj keď mnoho z budov bolo prestavaných, námestie zostalo komerčným uzlom Starého mesta.

Jagelovská univerzita – založená r. 1364 Kazimírom III. Veľkým podľa vzoru talianskych univerzít v Boloni a Padove. Je druhou najstaršou univerzitou v strednej Európe (po Karlovej univerzite v Prahe).

Museum Czartoryskich – originálne a netradičné múzeum založené princeznou Izabelou Czartoryskou v roku 1800. Medzi najzaujímavejšie exponáty patrí zbierka tureckých zbraní, a vojenského príslušenstva ukoristeného v bitke pri Viedni (1683). Unikátmi sú kúsky Meissenského porcelánu a sklenené riady.

Wawelská katedrála (Wawel) – najdôležitejšia poľská katedrála. Prechádzka okolo kráľovských sarkofágov je prehliadkou poľskej histórie. Dokončený v roku 1364, je tretím kostolom stojacim na tomto mieste. Z množstva kaplniek, je unikátnou renesančná Žigmundova.

Kazimierz – kedysi samostatné mesto, dnes súčasť Krakova, známa svojou židovskou štvrťou.
42 €
68 €

Kúpené
29x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
42 €
68 €

Kúpené
29x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

9
34
40
62
Práve prezerá 136 ľudí