Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Poznávací zájazd do Rakúska - zámok v Laxenburgu, čokoládovňa s plavbou po podzemnom jazere.

26
Popis ponuky

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Prvou zastávkou bude čokoládovňa Hauswirth, ktorá patrí medzi najväčších výrobcov cukroviniek v Rakúsku. Ochutnáte čokoládové výrobky, spoznáte proces výroby čokolády a kto bude mať záujem, môže si rôzne čokoládové pochúťky aj zakúpiť.

Výlet bude pokračovať do Laxenburgu, ktorý si jednoducho nemôžete nechať ujsť. Hneď pri príchode vás očarí pekne udržiavaný zámocký park. Na umelo vybudovanom jazere sa týči vodný zámok Franzesburg, stredoveký rytiersky hrad, ktorý budete mať možnosť navštíviť.

Obklopuje ho 25 hektárov rybníkov a vodných kanálov. Franzesburg sa bude navždy spájať s cisárovnou Sissi, ktorej sa tu narodil korunný princ Rudolf. Romantický Laxenburg je miesto, kde môžete stráviť naozaj pekný oddychový deň, či už prechádzkami po parku, jazdou na vláčiku, alebo člnkovaním po jazere. V popoludňajších hodinách sa zastavíte v jaskyni, kde na Vás čaká plavba po najväčšom podzemnom jazere v Európe Hinterbrühl, pri ktorej si vychutnáte nádherné farebné odlesky od vodnej hladiny.

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.
19,90 €
26,90 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
26,90 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
Práve prezerá 41 ľudí
42
Práve prezerá 41 ľudí
45
33