Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zájazd nabitý pamiatkami a romantikou v jednom. Spoznajte krásy a pamiatky v meste Benátky, ostrov Murano a Burano či v starobylej Verone.

39
Popis ponuky

Romantickejšie to už ani nejde! Vezmite svoju polovičku na výlet, o ktorom bude rozprávať všetkým známym, ktorí budú pociťovať obrovskú závisť, že tam neboli. Na tomto výlete ešte aj vzduch vonia romantikou.

Program:

1.deň

Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách.

2. deň:

Ráno príchod do Punta Sabbioni, odkiaľ sa loďou presunieme do Benátok, jedného z najromantickejších miest sveta. Môžete sa túlať úzkymi uličkami, povoziť sa na gondole alebo si prezrieť historické pamiatky s našim sprievodcom, ako napríklad slávne námestie Sv. Marka, Zvonicu svätého Marka,Dóžov palác, Most Rialto,... Budete mať možnosť navštíviť aj ďalšie dva zaujímavé ostrovy benátskej lagúny – ostrov Murano a Burano. Na sklárskom ostrove Murano môžete vidieť výrobu skla, navštíviť sklárske múzeum a rôzne iné zaujímavosti. Za návštevu určite stojí aj jeden z najmalebnejších ostrovov lagúny - čipkársky ostrov Burano, ktorý pre svoju krásu odjakživa priťahoval maliarov.

3. deň:

Po raňajkách navštívite starobylú Veronu, mesto príbehu tragickej lásky Rómea a Júlie. Je ťažké opísať atmosféru tohto mesta v jednej vete, je ťažké nájsť vhodné slová, keďže i literárny majster Shakespeare vhodné slová nenašiel a skonštatoval jednou vetou na adresu Verony, že mimo stien mesta neexistuje skutočný svet. Po prechádzkach mestom budete mať pocit ako by ste sa ocitli v minulosti, nakoľko si Verona zachovala svoju dávnovekú tvár. Nájdete tu rímsky amfiteáter, Júliin dom so známym balkónom, ktorý inšpiroval Shakespeara k stvoreniu slávnej nezabudnuteľnej balkónovej scény. Na stenu pod balkónom môžete prilepiť svoj vlastný odkaz lásky. Budete mať možnosť sa prejsť po námestí Piazza delle Erbe, ktoré je živým srdcom mesta a obklopujú ho najnádhernejšie budovy Verony : Palazzo Maffei, veža Torre del Gardello a sídlorodu Scaligeri – Casa Mazzanti. Svoje čaro má aj Piazza dei Signori,Castelvecchio a množstvo kostolov , ktoré po potulkách mestom objavíte.Neváhajte a vydajte sa s nami po stopách Rómea a Júlie v spojení svetoznámeho benátskeho karnevalu. Odchod z Verony vo večerných hodinách.

4. deň:

Príchod na Slovensko v ranných hodinách.

www.primatravel.sk
109 €
179 €

Vyprší
21.7.2019
Kúpené
27x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
109 €
179 €

Vyprší
21.7.2019
Kúpené
27x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
Práve prezerá 44 ľudí
16
Práve prezerá 47 ľudí
22
Práve prezerá 44 ľudí
35