Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka na Makarskej rivére vo Vile Marta s dopravou kvalitnými autobusmi RegioJet.

CK Cílka
0 / 5
26
Popis ponuky

Podgora je vyhľadávané, rušné a napriek tomu veľmi malebné mestečko na Makarskej riviére, 10 km južne od Makarskej. Krásne kamienkové pláže lemujú živú promenádu ​​s vysokými palmami, radom štýlových reštaurácií a barov. Všetka infraštruktúra cestovného ruchu (obchody, požičovne áut, motoriek, bicyklov, vodné športy, tenisové kurty, zmenárne), široká ponuka fakultatívnych výletov, možnosť prechádzok do Tučepi či tanec v diskokluby na okraji letoviska. Hlavnou dominantou mestečka je pamätník v tvare krídel čajky, od ktorého je nádherný výhľad na celú Podgora aj protiľahlé ostrovy Hvar a Korčula.

Vila Marta sa nachádza v pokojnejšej časti letoviska a ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách alebo troch až šesťlôžkových apartmánoch. Väčšina izieb má balkón orientovaný na more a súčasťou vily je tiež veľká spoločná terasa (cca 80 m2), kde je krásny výhľad na letovisko a more. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, ktorá je za príplatok (1 €/hod.) a hradí sa na mieste.

Vzdialenosť vily od mora aj do centra cca 200 m. Vzdialenosť do reštaurácie je 250 m.

TYP A - dvojlôžková izba je vybavená manželským dvojlôžkom, skriňou, nočnými stolíkmi, stoličkami a stolom, balkónom a kúpeľňou so sociálnym zariadením. Dve dvojlôžkové izby majú na poschodí oddelenú, plne vybavenú kuchyňu s 2 oddelenými chladničkami pre každú izbu zvlášť.

TYP D - troj- až štvorlôžkový apartmán, dispozícia 1 + 1 s vybavenou kuchyňou. Zahŕňa spálňu so štyrmi pevnými lôžkami, obývaciu izbu s kuchyňou a balkónom s výhľadom na more a priestrannú kúpeľňu so sprchou, umývadlom a toaletou. Spálňa je vybavená klimatizačnou jednotkou. Apartmán je ideálny pre rodinu s deťmi 2 + 2 alebo 2 + 1. Kuchyňa je vybavená jedálenským stolom so stoličkami, dvojplatňovým varičom s digestorom, chladničkou, hrncami, sadou tanierov, príborov, pohárov a hrnčekov.

Doprava je zaisťovaná kvalitnými luxusnými autobusmi Fun & Relax spoločnosti RegioJet, a.s., disponujúcimi kolektívom kvalifikovaných a profesionálnych vodičov. Každý autobus je vybavený klimatizáciou, WC, multimediálnym zariadením, kávovarom. Multimediálne zariadenie umožňuje individuálne počúvanie hudby, sledovanie filmov či hranie hier, preto si so sebou nezabudnite zobrať vlastné slúchadlá. Počas prestávok si možno u vodiča zakúpiť nápoje a drobné občerstvenie za CZK. V cene autobusovej dopravy je zahrnutý aj doprovod technického sprievodcu, ktorý zaisťuje bezproblémový priebeh cesty

Chorvátska polpenzia (za príplatok) podávaná v príjemnej reštaurácii Konoba Klemić priamo pri mori. Raňajky kontinentálne, večera servírovaná - stravovanie formou á la carte. Raňajky sa podávajú medzi 8.00 - 10.00 hod., večera medzi 18.00 - 19.30 hod. Každý deň je možné voliť medzi mäsom, rybou, alebo vegetariánskym jedlom.

Naša cestovná kancelária sprostredkúva klientom poistenie liečebných nákladov a storna zájazdu od poisťovne Union, a.s. Vzhľadom k tomu, že je poistenie šité "na mieru" našim zájazdom, možno ich objednať iba pri podpise zmluvy o zájazde a nedajú sa doobjednávať spätne. Viac informácii o poistení nájdete TU.

Európa, turistika - balík B: jednotná cena 10 €/os./10-dňový zájazd
156 €
212 €

Vyprší
17.6.2019
Kúpené
12x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
156 €
212 €

Vyprší
17.6.2019
Kúpené
12x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
28
53
52