Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Adrenalínová jazda na pretekárskych autách – pilotujte formulu, Porsche GT3, Mustang GT V8.

50
Popis ponuky

Vyberte si z najširšej ponuky pretekárskych vozidiel to pravé, alebo výber nechajte na vašich najbližších. Nikto iný vám nesprostredkuje najlepší zážitok z jazdy na vami zvolenom vozidle tak skvele ako profesionálny pretekársky tím.

Formule ADAC Masters partia k najmodernejším formulovým vozidlám, ktoré si môžete v Európe zapožičať aj bez toho, aby ste mali pretekársku licenciu. Formule pozostávajú z karbónového monokoku / ako v F1 /, majú motorizáciu od VW a prevodovka je sekvenčná 5 stupňová. Monoposty patria do kategórie Formula 4.

Zrýchlenie z 0-100 km/h – pod 4 sekundy

Max. rýchlosť: 240 km/h / v závislosti od sprevodovania prevodovky /

Toto Porsche 911 v GT3 úprave je špeciálne upravené vozidlo na okruh. Vozidlo je vybavené športovým podvozkom, športovými brzdami, bezpečnostnou klietkou a inými vecami, ktoré toto vozidlo robia rýchlejšími na okruhu.

Rýchlosti preraďujete pádlami pod volantom - pomocou PDK prevodovky, ktorá prehadzuje rýchlosti v ultra krátkych intervaloch..

Porsche má 6 valcový boxer motor s výkonom 350 konských síl. Zrýchlenie z 0-100 km/h – 4,5 sek. Max. rýchlosť: 290 km/h

Perfektná kombinácia nato, aby ste si bezpečne a vyskúšali rýchlu jazdu na okruhu.

Vyskúšajte si jazdu na americkej legende - 442 konských síl, objem motora 5,0 litra, jedinečný zvuk osemvalca - ideálna kombinácia pre výnimočný zážitok na okruhu.

Tento Mustang Challenge je vozidlo, ktoré bolo špeciálne upravené na preteky na okruhu, to znamená že vozidlo disponuje veľkými brzdami BREMBO, športovým podvozkom KW Competition, upraveným výfukovým systémom, ochrannou klietkou, hasiacim systémom atď... aby jazda bola rýchla a bezpečná!

Zrýchlenie z 0-100 km/h – 4,5 sek. a max. rýchlosť: 260 km/h.

Pred jazdou dostane každý jazdec základné školenie, počas ktorého je zoznámený s pravidlami jazdy na okruhu, spôsobe jazdy na okruhu a s ovládaním vozidla.

Vozidlo KTM X-Bow patrí k ultraľahkým výkonným vozidlám / výkon 286 konských síl /. Monokok vozidla je vyrobený z karbónu, teda z materiálu ktorý používajú aj vo FORMULE 1, čo zaručuje vysokú bezpečnosť a tuhosť vozidla. Vďaka tomuto dosiahne KTM rýchlejšie časy na kolo ako napr. superšporty, ktoré majú cez 500 konských síl.

Toto KTM je vybavené aj špeciálnym pretekárskym podvozkom a aerodynamickými prvkami používanými v pretekoch X-Bow Battle, aby jazda na ňom bola ešte rýchlejšia a bezpečnejšia. Pocit z jazdy na KTM X-Bow silne pripomína jazdu na formule a je jedinečná.

Zrýchlenie z 0-100 km/h – 3,9 sek. a max. rýchlosť: 220 km/h.
99 €
199 €

Kúpené
71x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
199 €

Kúpené
71x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
61
20
13