Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Exkluzívna thajská olejová masáž. Nechajte sa "liečit" skúsenými thajskými masérmi.

38
Popis ponuky

Využívajú skúsenosti viac než dva a pol tisíc rokov staré. Tieto tradičné masáž sa úplne líšia od európskych masáží. Thajská masáž chorobu vytlačí, opiera sa o teóriu energetických dráh, meridiánov, ktorými ľudská energia v tele preteká.

Je vhodná pre všetkých, ktorí tužia po hlbokej relaxácii, uvoľnení stresu a zvýšení pružnosti svojho tela ako aj pre tých, ktorí si chcú udržať, alebo zvýšiť svoju kondíciu.

Thajská masáž stimuluje krvný obeh, odstraňuje bolesti chrbtice, uvoľňuje energetické blokády, zlepšuje vylučovanie odpadov z tela, uvoľňuje bolesť, napätie a stuhnutie svalov a kĺbov, zbavuje pocitu únavy a nervového napätia, zvyšuje flexibilitu tela.

Na masáži je príjemné, že získate pružnosť, premasírujú sa vnútorné orgány, okysličí sa krv a upokojí sa vaša myseľ, čo sa deje pri cvičení jógy, avšak tu sú všetky pohyby robené za vás.

Rytmické kompresie, valcovanie končatín a jemné kolísanie sú metódy thajskej masáže, ktorými masér postupne uvoľňuje a správne usporiada energie v tele. Rôzna intenzita tlaku je aplikovaná na energetických dráhach pozdĺž tela v súlade s princípmi Ajurvédy.

Chodidlá sú masírované prstami a drevenými paličkami s použitím špeciálneho krému. Masáž prináša pokoj, relaxáciu, emocionálnu vyrovnanosť a detoxikáciu organizmu. Odstraňuje stres, pocit ťažoby a únavy nôh, má pozitívny vplyv na imunitný systém a cirkuláciu krvi a lymfy v tele.

Tradičná thajská masáž je jedným z najstarších liečebných postupov na svete. Používa prvky pasívnej jógy a strečingu. Je to kombinácia tlačenia na energetické body tela a preťahovacích cvikov na uvoľnenie napätých svalov a stuhnutých kĺbov.

Počas masáže majú klienti oblečené pohodlné oblečenie a terapeut používa svoje ruky, lakte, kolená a chodidlá na navrátenie tela do stavu harmónie. Thajská masáž pomáha znižovať stres, podporuje krvný obeh, zvyšuje vitálnu energiu a zlepšuje rozsah pohybu. Pri tejto masáži sa nepoužívajú oleje. Príďte si vychutnať jednu z najlepších thajských masáží v Ban Pai Thai v Bratislave
29,99 €
48 €

Kúpené
222x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,99 €
48 €

Kúpené
222x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
80
80
27