Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Neapol, Pompeje, Vezuv a čarovné Capri: 4-dňový letecký zájazd z Viedne so slovenským sprievodcom.

49
Popis ponuky

1. deň:

Odlet z Viedne, prílet do mesta Neapol v poobedných hodinách, autokarový transfer na ubytovanie. Podvečerná návšteva mesta Neapol metrom. Mesto kráľovských palácov, svetovo uznávaných múzeí, mesto nebezpečných uličiek... (Palazzo Reale, impozantný Castel Nuovo, divadlo San Carlo, ...), návrat miestnou dopravou na ubytovanie, nocľah.

2. deň:

Raňajky, presun miestnou dopravou do prístavu na trajekt na celodenný výlet na ostrov Capri, ktorý je prirovnávaný k rajskej záhrade obľubovanej už starovekou rímskou smotánkou. Vychutnáte si prekrásny výhľad na skaly vystupujúce z mora z farebných Augustových záhrad, prezriete si Piazza Umberto, kostol Chiesa di Santo Stefano, Vilu Jovis, či známu Modrú jaskyňu – Grotta Azzurra. V prípade záujmu, môžete navštíviť individuálne mestečko Anacapri s nádherným výhľadom z vily San Michele di Axel Munthe. Možnosť fakultatívnej plavby okolo ostrova. Návrat trajektom do prístavu, presun miestnou dopravou na prehliadku mesta Neapol. V podvečerných hodinách pešia prehliadka najznámejších pamiatok mesta Neapol: Piazza Plebiscito, Teatro San Carlo, Galéria Umberta I., kostol San Francesco di Paola, bulvár Toledo, námestie Dante, kostol San Lorenzo Maggiore, Dóm. Návrat miestnou dopravou na ubytovanie, nocľah.

3. deň:

Raňajky, autokarový transfer do Pompejí, mesta zaliateho lávou. Prezrieme si archeologický komplex vykopávok niekdajšieho antického mesta, ktoré bolo zasypané niekoľko metrovou vrstvou popola zo sopky Vezuv. Po prehliadke autokarový transfer na sopku Vezuv, s možnosťou výstupu na okraj krátera. Po prehliadke autokarový transfer na ubytovanie, individuálny program, Nocľah.

4. deň:

Autokarový transfer na letisko, odkiaľ v ranných hodinách odletíme späť do Viedne.

Hotel Nuovo Rebecchino***

Hotel s viac ako 120-ročnou históriou sa nachádza priamo na námestí v blízkosti stanice metra a historického centra mesta. Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, lounge bar a biliard. Izby sú vybavené SAT TV, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou. Raňajky formou bufetu.
179 €
349 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
179 €
349 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
40
50
42