Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rozmaznávajte sa privátnym wellnessom v PREMIUM**** business hotel Bratislava.

38
Popis ponuky

Oddýchnite si v príjemnom prostredí Premium**** business hotel bratislava v privátnej suchej, parnej saune, odpočinkovej miestnosti a vírivke v romantickej atmosfére so sviečkami, a fľašou sektu.

Po náročnom pracovnom dni, resp. len tak pre potešenie a regeneráciu síl je vám non stop (24 hod. denne) k dispozícii privátne Relax Centrum pre 1 – 6 osôb. Atmosféra v hotelovom Relax centre je veľmi príjemná a je umocnená príjemnou hudbou, sviečkami, zaujímavou vôňou.

Možnosť doobjednať si ovocie na ľade, svieže limonády, dezerty, prísadové soli do kúpeľa (výber z vôní – bellisima, levanduľa, eukalyptus, harmanček)

  • turecká (parná) sauna
  • fínska (suchá) sauna
  • vírivka pre 2 osoby (cez leto možnosť využitia vírivky ako ochladzovacieho bazénika)
  • odpočinková miestnosť

Návštevník wellnessu má automaticky k dispozícii hotelový župan, uterák, jednorázové papuče, plachtu a priestor na pohodlné prezlečenie pred a po použití centra. Hoteloví hostia sa môžu priamo výťahom z poschodia spustiť na príslušné podlažie Relax Centra.

Premium**** business hotel bratislava je moderný business hotel s výbornou polohou na mestskom okruhu, 15 min. od historického centra hlavného mesta v blízkosti viacerých nákupných a spoločensko-zábavných centier (business – shopping – zábava – kultúra). Hotel disponuje príjemne zariadenými izbami s klimatizáciou, parkovaním, reštauráciou, Relax Centrom, 4 kongresovými sálami.

K dispozícii je celkom 42 izieb, z toho 3 apartmány. Hotel poskytuje väčším skupinám, prípadne klientom pri opakovanom ubytovaní zľavu z cien ubytovania a ostatných služieb čerpaných v hoteli, ako napríklad zľavy v Relax Centre a v Oliva restaurant. Cena izby je spravidla vrátane raňajok formou bohatého bufetu, na ktorom nechýbajú viaceré druhy domácich a zahraničných mliečnych výrobkov, losos či pohár sektu.

Oliva restaurant je reštaurácia zameneraná na kvalitné suroviny a poctivé jedlá. Na tomto si zakladáme a takto sme aj postavili koncept reštaurácie. Našim mottom je "poctivé jedlá v príjemnej atmosfére", je to súhra chutí z poctivých surovín v kuchyni a úsmevu od príjemnej obsluhy.

Vytvoriť dobré jedlo je príbeh, tak ako naše staré mamy vytvorili príbehy v našich mysliach pri rodinných obedoch, my dávame našim hosťom tiež príbehy, prostredníctvom jedál ktoré tvoríme, do nich vkladáme srdce, vášeň a servírujeme s úsmevom. Toto sú naše hodnoty, ktoré odovzdávame vám, vďaka vám robíme to čo nás baví.

Premium**** business hotel bratislava je svojim umiestnením výborným miestom pre organizovanie spoločenských akcií, firemných prezentácií, konferencií, kongresov, seminárov, obchodných stretnutí. V priestoroch hotela sú pre našich klientov k dispozícií 4 konferenčné sály.

Hotel ponúka možnosť uzavretej spoločnosti a v tomto prípade je hotelovým hosťom k dispozícií aj Oliva restaurant čo znásobuje možnosti kapacity do 150 miest na sedenie.
34,90 €
56 €

Kúpené
92x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
34,90 €
56 €

Kúpené
92x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

25
79
80
80